eko_ 113_rba

Kawa zbożowa orkiszowa bio

14.49 zł
- +

Pamiętacie z dzieciństwa smak kawy Inki? W nas skojarzenie budzi nostalgię. Moje dzieci też zawsze miały ochotę dołączyć do mojego porannego rytuału picia kawy. Babalscy dają taką możliwość w naprawdę zdrowym wydaniu. Kawa orkiszowa doskonale nadaje się dla dzieci (moje piją ją sporządzoną na ulubionym mleku ryżowym), jest też świetnym pomysłem na część porannego, ciepłego posiłku dla dorosłych.

Orkisz wzmacnia ciało, zapewnia dobrą krew i pozytywnie wpływa na nastrój. Pomaga przy zmęczeniu, spadku wydolności, problemach z sercem i układem krążenia, przy chorobach wątroby i nerek oraz przy zwiększonej podatności na infekcje (w sam raz dla mojego niespełna Trzylatka, który właśnie poszedł do przedszkola). Dieta orkiszowa powoduje również spadek złego cholesterolu we krwi. Pomaga też zapobiegać kamieniom żółciowym.

Kawa orkiszowa w wydaniu Babalskich wytwarzana jest ze składników pochodzących z ekologicznych upraw.

Grzejcie swoje poranki orkiszową kawą. Na zdrowie.

Więcej o orkiszu przeczytacie tu:

Orkisz – czy jest coś wart


KTO SERWUJE?

Przedstawiamy Wam Babalskich. A konkretnie rodzinną markę Aleksandry i Mieczysława sygnowaną ich nazwiskiem. Trafiłyśmy na nich szukając zdrowych węglowodanów dla siebie oraz dzieciaków (Mamo! Proszę! Zrób na obiad kluseczki). To specjaliści przede wszystkim od ekologicznych makaronów oraz mąk i kasz. Bazują na znanym i docenianym ostatnio orkiszu (poprawia nastrój, wydolność, buduje mięśnie i wiele, wiele innych) oraz mniej znanych, a ciekawych pod kątem zdrowotnym dawnych zbożach, a mianowicie samopszy (zawiera mnóstwo białka i aminokwasy wpływające korzystnie na układ nerwowy) oraz płaskurce (masa błonnika i węglowodanów, które powodują redukcję cholesterolu). Wyróżnieni certyfikatem Dziedzictwa Kulinarnego Kujaw i Pomorza. Podajemy ich produkty dzieciom bez wyrzutów sumienia i z pewnością, że stanowią dobrą bazę w ich diecie. Same też sobie nie żałujemy!

Kawa zbożowa orkiszowa bio

Babalscy
14.49
- +