eko_ 132_rba

Makaron owsiany świderki 400 g

8.99 zł 8.09 zł
- +

Czy makaron tuczy? Przez wiele lat uważano, że tak. Teraz dietetycy zgodnym chórem twierdzą, że tuczy nie makaron, ale raczej jego połączenie z tłustymi sosami. Sam makaron ma dużo skrobi i na długo zapewnia uczucie sytości. Zapewnia również węglowodany dzięki którym nasze mięśnie i mózg mogą funkcjonować prawidłowo. Pomaga też utrzymywać poziom cukru we krwi, więc jest bardzo polecany dla osób uprawiających sport. A do tego wszystkiego zawiera witaminy wywołujące dobry nastrój (to się zgadza, mi po dobrym makaronie nastrój zawsze się nieco poprawia;) Ma też magnez, który chroni przed skutkami stresu. Jednym słowem trzeba chyba zacząć naśladować Włochów i wcinać więcej makaronu ☺

Makaron z mąki owsianej ma te same zalety, co owies i płatki owsiane. To najlepsze jedzenie dodające energii na cały dzień. Ma właściwości odchudzające, odmładzające, niespotykane bogactwo witamin i minerałów Owies jest najbogatszy w białko ze wszystkich zbóż i wyposażony w najlepszy zestaw aminokwasów.

Makaron owsiany w wydaniu Babalskich jest produkowany ze zbóż uprawianych ekologicznie. Posiada certyfikat eko. Składa się wyłącznie z mąki i wody. Świderki są dość małe. Nadają się dobrze np. do zup.

Skład: mąka owsiana, woda

""

KTO SERWUJE?

Przedstawiamy Wam Babalskich. A konkretnie rodzinną markę Aleksandry i Mieczysława sygnowaną ich nazwiskiem. Trafiłyśmy na nich szukając zdrowych węglowodanów dla siebie oraz dzieciaków (Mamo! Proszę! Zrób na obiad kluseczki). To specjaliści przede wszystkim od ekologicznych makaronów oraz mąk i kasz. Bazują na znanym i docenianym ostatnio orkiszu (poprawia nastrój, wydolność, buduje mięśnie i wiele, wiele innych) oraz mniej znanych, a ciekawych pod kątem zdrowotnym dawnych zbożach, a mianowicie samopszy (zawiera mnóstwo białka i aminokwasy wpływające korzystnie na układ nerwowy) oraz płaskurce (masa błonnika i węglowodanów, które powodują redukcję cholesterolu). Wyróżnieni certyfikatem Dziedzictwa Kulinarnego Kujaw i Pomorza. Podajemy ich produkty dzieciom bez wyrzutów sumienia i z pewnością, że stanowią dobrą bazę w ich diecie. Same też sobie nie żałujemy!

Makaron owsiany świderki 400 g

Babalscy
8.09 8.99
- +

Spróbujcie naszych smaków

Pokaż więcej