porady jak to ugryźć

3 przepisy, które polubiliście najbardziej w 2017 roku.

3 przepisy, które polubiliście najbardziej w 2017 roku.

Na FB wprost zalała mnie fala rozliczania minionego roku. Wygląda na to, że po prostu wszyscy zabrali się do podsumowań i planów. Zatem i ja ostatecznie poszłam za ciosem i z zaciekawieniem zajrzałam do naszych blogowych cyferek, żeby dowiedzieć się, które z naszych przepisów polubiliście najbardziej w minionym roku. Które z wszystkich przygotowanych i spałaszowanych (a potem opisanych) przez nas potraw klikaliście najczęściej i najliczniej. Które skłoniły Was do własnych kulinarnych eksperymentów.

Panie i Panowie, ogłaszam zatem z dumą 3 pierwsze miejsca na podium Jadłosfery.

 

  1. Niekwestionowanym liderem z niezagrożoną pozycją został ni mniej ni więcej, tylko przepis na CIASTO SEZAMOWE Z GRUSZKĄ

 

  1. Na drugim miejscu podium jest bardziej wytrawnie niż słodko. I znów prosto – bo jednoskładnikowo. Srebrny medal wędruje do CHLEBA Z KASZY GRYCZANEJ. BEZ GLUTENU, BEZ DROŻDŻY. 100% KASZA!

 

  1. Na trzecim miejscu podium, dosłownie kilka kliknięć za chlebem z kaszy gryczanej, jest trzeci z Waszych ulubionych przepisów. JAGLANO-KOKOSOWE ŚNIADANIE. CZY MOŻNA LEPIEJ ZACZĄĆ DZIEŃ?

 

 

Niech w 2018 zdrowa moc będzie z Wami!

 

Agnieszka


PRODUKTY Z PRZEPISU

3 przepisy, które polubiliście najbardziej w 2017 roku.

Najbardziej lubicie

Pokaż więcej