porady jak to ugryźć

3 najczęściej czytane przepisy w 2020 roku.

3 najczęściej czytane przepisy w 2020 roku.

Tradycyjnie już na początku stycznia zasiadam do jadłosferowych statystyk, w których z przyjemnością się nurzam szukając wiedzy o tym, co w minionym roku robiliśmy dobrze, a co źle, nad czym trzeba popracować, a co koniecznie, a to koniecznie kontynuować. Jedną z analiz, którą zawsze niechybnie wykonuję jest również ta dotycząca najchętniej przez Was czytanych tekstów blogowych. Teksty te klikacie bowiem nader chętnie i z wielką przyjemnością obliczam zawsze CTR tychże (czyli taki współczynnik mierzący stosunek liczby kliknięć posta wobec liczby wszystkich wyświetleń), daje mi on bowiem powód do poczucia się dobrze (lubię czuć się dobrze, kto nie lubi?). Czytacie i klikacie je bowiem naprawdę chętnie, o wiele powyżej średniej! Dziękuję Mam nadzieję, że idzie Wam na zdrowie!

Przejdźmy zatem do tegorocznych rozstrzygnięć. Co polubiliście najbardziej?

1. Przepisy z cukinią w roli głównej. Jakże mnie to cieszy! Cukinia to jedno z moich ulubionych warzyw, a także samo zdrowie, mam więc nadzieję, że nie tylko klikaliście, ale też wykorzystaliście sporo z tych przepisów w swoich domach. Dajcie znać, jeśli coś Wam się sprawdziło. Będę przeszczęśliwa.

2. Na drugim miejscu znalazł się inny przepis, który i ja sama bardzo lubię i nader często wykorzystuję, bo jest prosty i pyszny. Maślane ciastka z puentą z pomarańczy. Spróbujcie! Na pewno nie pożałujecie. Wielu z Was pisało mi już, że upiekło sobie takie ciasteczka i bardzo się im sprawdziły. A może Wy też już korzystaliście z tego przepisu? Podzielcie się ze mną Waszymi wrażeniami!

3. Trzecie i ostatnie miejsce na podium należy do marchewkowych muffinek bez cukru. To przepis, który stworzyłam podczas pierwszego lockdownu i który bardzo lubię za to, że jest słodki bez dosładzania, że przemyca w wypieku warzywa i migdały. No i zdecydowanie należy do tych przepisów #nadwieleweręce. Tak, tak, Ty też go zrobisz, nawet jeśli wydaje Ci się, że kuchnia nie jest dla Ciebie.

    Podsumowując - 2020 rok w Jadłosferze był bardzo zdrowy, ale też słodki. Aż 2 z 3 przepisów, które znalazły się na podium to zdrowe słodkości. W takie właśnie przepisy przeważnie klikacie najczęściej już od zarania naszej wiedzy na ten temat.

    Wszystkiego smacznego w Nowym Roku,

    Agnieszka

    Najbardziej lubicie

    Pokaż więcej