gorzka100

Czekolada gorzka BEZ CUKRU 100% kakao 85 g

15.00 zł
Produkt niedostępny

Ta czekolada to gratka dla miłośników niczym nie zmąconej, wytrawnej, czekoladowej przyjemności;  nic tylko miazga kakaowa. 

Czekolada bazuje na ziarnach kakaowca najwyższej jakości, pochodzących z upraw ekologicznych. I nie bez przyczyny. Właściwości zdrowotne kakao zawartego w czekoladzie znali już Majowie i Aztecy. To prawdziwa skarbnica przeciwutleniaczy (to doceniamy zawsze!), jak i substancji poprawiających humor, łagodzących stres i zwiększających popęd seksualny. Poprawia pamięć (może nie trzeba będzie wszystkiego zapisywać w przypomnieniach telefonicznych!). 

Czekolada wytwarzana i pakowana jest ręcznie, co sprawia, że to luksusowe dzieło cukiernicze. 

Przepisy z wykorzystaniem czekolady znajdziecie na naszym blogu:

Owsianko, zrób się sama - z kurkumą, dynią i gorzką czekoladą

Zdrowa czekolada - tak jest!

Produkt bezglutenowy.

Składniki: miazga kakaowa 100%

KTO SERWUJE?

Przedstawiamy Wam Chocolate Bush. Znalazła się w Jadłosferze z poszukiwań czekoladowego ideału. Przyniosła ją do nas znajoma rozkochana w tej słodyczy pobudzającej produkcję endorfin. Jako jej sposób na to, żeby jeść naprawdę dobrej jakości czekoladę bazującą na naturalnych składnikach.

Czekolada Chocolate Bush jest wytwarzana ręcznie. W małych ilościach. W kameralnej pracowni. Każda tabliczka jest indywidualnie dopracowana.  Kakao pochodzi z upraw ekologicznych. Owoce dzięki procesowi liofilizacji zachowują świeżość. Doprawiona jest najwyższej jakości wanilią. Zajada się nią luksusowo mając świadomość tego wszystkiego.  Bo to czuć w jej smaku.

Czekolada gorzka BEZ CUKRU 100% kakao 85 g

Chocolate Bush
15.00
Produkt niedostępny