czekolada-do-picia-z-ksylitolem

Czekolada pitna gorzka z ksylitolem 200 g

23.49 zł
Produkt niedostępny

Jak jest zima, to po prostu musi być pitna czekolada. Nic tak nie ogrzewa zziębniętych podczas długiego brykania na mroźnym powietrzu, jak czekolada do picia właśnie. A jak do tego czekolada jest najwyższej jakości i nie ma strachu, że kryją się w niej jakieś niepotrzebne substancje chemiczne, to już w ogóle jest cudownie. Kochająca matka może bez problemu od czasu do czasu napoić swoje dziatki podwieczorkową porą aksamitnym czekoladowym napojem.

Jak taki napój przygotować? Zagotować mleko - 300 ml na dwie porcje, może to być klasyczne, krowie mleko, może też być któreś z mlek wegańskich.  Gdy mleko zacznie wrzeć, dodać 100 g czekolady i ciągle mieszając doprowadzić do ponownego wrzenia. Gotować jeszcze minutę - nie przestawać mieszać. I gotowe!

To jest niebo w gębie - bez dwóch zdań.

Pitnej czekolady od Chocolate Bush użyjecie także w przepisach z naszego bloga:

Gryczane brownie z avocado i banana.

Skład: czekolada gorzka (masa kakaowa, ksylitol (substancja słodząca), masło kakaowe, emulgator: lecytyna słonecznikowa). Minimalna zawartość masy kakaowej 72%.

Informacje dodatkowe: zawiera naturalnie występujące cukry. Może zawierać soję, nie zawiera glutenu i laktozy. Nadmierne spożycie może wywołać efekt przeczyszczający.

KTO SERWUJE?

Przedstawiamy Wam Chocolate Bush. Znalazła się w Jadłosferze z poszukiwań czekoladowego ideału. Przyniosła ją do nas znajoma rozkochana w tej słodyczy pobudzającej produkcję endorfin. Jako jej sposób na to, żeby jeść naprawdę dobrej jakości czekoladę bazującą na naturalnych składnikach. Czekolada Chocolate Bush jest wytwarzana ręcznie. W małych ilościach. W kameralnej pracowni. Każda tabliczka jest indywidualnie dopracowana. Kakao pochodzi z upraw ekologicznych. Owoce dzięki procesowi liofilizacji zachowują świeżość. Doprawiona jest najwyższej jakości wanilią. Zajada się nią luksusowo mając świadomość tego wszystkiego. Bo to czuć w jej smaku.

Czekolada pitna gorzka z ksylitolem 200 g

Chocolate Bush
23.49
Produkt niedostępny