4620e69dcfb4a3efe1ff83127445a9f7

Czekolada deserowa bez cukru z ksylitolem 80% kakao z Ekwadoru 50 g

17.59 zł 14.95 zł
- +
Tabliczka ta powstała specjalnie dla tych, którzy eliminują cukier ze swojej diety, ale nadal chcą cieszyć się smakiem dobrej czekolady. Ziarna z Ekwadoru dostarczają niebanalnych aromatów jaśminowo-korzennych, a ksylitol, który doskonale zastępuje cukier, ma właściwości antybakteryjne i odkwaszające. Ta propozycja jest dowodem na to, że czekolada również może być składnikiem dobrze zbilansowanej diety. 

Składniki: prażone ziarno kakao z Ekwadoru (80%), ksylitol.


KTO SERWUJE?

Manufaktura Czekolady to firma, która jako jedna z niewielu firm na świecie, produkuje czekolady bezpośrednio od ziarna kakao aż do tabliczki. Dba o to, by czekolada była wyrabiana wyłącznie ze składników o najwyższej jakości. Własnoręcznie wybiera najlepsze ziarna i wytwarza z nich miazgę kakaową, do której następnie dodawane są pozostałe surowce. Czekolada od Manufaktury Czekolady to autentyczny, niczym niesfałszowany smak.

Czekolady te dedykowane są dla wszystkich miłośników prawdziwej, zdrowej czekolady, bez sztucznych dodatków, bez lecytyny sojowej. Każda tabliczka jest wyrabiana ręcznie w tradycyjny sposób, tak jak przed wiekami.

Czekolada deserowa bez cukru z ksylitolem 80% kakao z Ekwadoru 50 g

Manufaktura Czekolady
14.95 17.59
- +

Spróbujcie naszych smaków

Pokaż więcej