6ec5383783442feac4a7da6c97782aed

Czekolada do picia mleczna - 60 g

9.89 zł 8.41 zł
- +

Czekolada do picia powstała nieprzypadkowo z kolumbijskiego ziarna kakao o nazwie Trynitario. U Kolumbijczyków czekolada jest jednym z najpopularniejszych napojów, który wręcz stanowi pewną tradycję. Prawdopodobnie właśnie dlatego Kolumbia wypada tak dobrze w rankingu najszczęśliwszych Krajów. ;)

Czekolada jest nierafinowana, co oznacza, że zachowuje swoje naturalne właściwości zdrowotne a jej smak jest bardziej intensywny. Mleczna czekolada do picia ujmuje swoją delikatnością.

Jedna porcja czekolady do picia wystarcza na 2 napoje. 

Składniki: cukier, prażone ziarno kakao z Kolumbii, tłuszcz kakaowy, odtłuszczone mleko w proszku, masło klarowane (z mleka), błonnik kakaowy. Masa kakaowa min. 44%

KTO SERWUJE?

Manufaktura Czekolady to firma, która jako jedna z niewielu firm na świecie, produkuje czekolady bezpośrednio od ziarna kakao aż do tabliczki. Dba o to, by czekolada była wyrabiana wyłącznie ze składników o najwyższej jakości. Własnoręcznie wybiera najlepsze ziarna i wytwarza z nich miazgę kakaową, do której następnie dodawane są pozostałe surowce. Czekolada od Manufaktury Czekolady to autentyczny, niczym niesfałszowany smak.

Czekolady te dedykowane są dla wszystkich miłośników prawdziwej, zdrowej czekolady, bez sztucznych dodatków, bez lecytyny sojowej. Każda tabliczka jest wyrabiana ręcznie w tradycyjny sposób, tak jak przed wiekami.

Czekolada do picia mleczna - 60 g

Manufaktura Czekolady
8.41 9.89
- +

Spróbujcie naszych smaków

Pokaż więcej