502a48428872c886d5a58c67594a2a65

Czekoladowe SERCE z mlecznej czekolady z orzechami laskowymi75 g

14.49 zł 12.32 zł
- +
Szukasz idealnego prezentu albo upominku dla wyjątkowej osoby?
Czekoladowe serce z dodatkiem orzechów laskowych to jest to! Aksamitna, intensywna mleczna czekolada idealnie komponuje się z orzechami i na pewno wywoła uśmiech na twarzy obdarowanej nią osoby.

Składniki: cukier, prażone ziarno kakao, tłuszcz kakaowy, mleko w proszku odtłuszczone, prażony orzech laskowy 10%, emulgator (lecytyna słonecznikowa), laska wanilii. Czekolada mleczna: masa kakaowa min. 44%

KTO SERWUJE?

Manufaktura Czekolady to firma, która jako jedna z niewielu firm na świecie, produkuje czekolady bezpośrednio od ziarna kakao aż do tabliczki. Dba o to, by czekolada była wyrabiana wyłącznie ze składników o najwyższej jakości. Własnoręcznie wybiera najlepsze ziarna i wytwarza z nich miazgę kakaową, do której następnie dodawane są pozostałe surowce. Czekolada od Manufaktury Czekolady to autentyczny, niczym niesfałszowany smak.

Czekolady te dedykowane są dla wszystkich miłośników prawdziwej, zdrowej czekolady, bez sztucznych dodatków, bez lecytyny sojowej. Każda tabliczka jest wyrabiana ręcznie w tradycyjny sposób, tak jak przed wiekami.

Czekoladowe SERCE z mlecznej czekolady z orzechami laskowymi75 g

Manufaktura Czekolady
12.32 14.49
- +

Spróbujcie naszych smaków

Pokaż więcej