chiczajagody

Biodegradowalna guma do żucia owoce jagodowe 30 g

9.49 zł
- +

Guma idealna dla miłośników żucia, którzy liczą się ze swoim zdrowiem. W 100% stworzona z naturalnych składników. Nie zawiera plastiku i substancji ropopochodnych jak zwykła guma do żucia. Nie zawiera glutenu i laktozy. Idealna dla wegan i wegetarian. Produkt Fair Trade. 

Składniki: odparowany sok z trzciny cukrowej*, baza gumy*, gluzkoza*, syrop z agawy*, naturalny aromat jagodowy* (*certyfikowany składnik ekologiczny)

KTO SERWUJE?

Przedstawiamy Wam Chiczę. Wytwórcę biodegradowalnej gumy do żucia prosto z lasu deszczowego. Które dziecko nie zanudza rodziców o gumy do żucia? A my wtedy mamy w głowie ten cały chemiczny skład, który dzieci przyjmują wraz z gumą. My też czasem chcielibyśmy odświeżyć oddech bez wyrzutów sumienia. Chicza to zapewnia. Po przeżuciu zamienia się w pył już po kilku tygodniach, dodatkowo wzbogacając skład gleby. Dzieje się tak, ponieważ Chicza jest zrobiona z w pełni naturalnych składników. A swoją sprężystość zawdzięcza 40% zawartości chicle – pochodzącej z pigwicy właściwej i znanej już Majom. Do tego Chicza jest produkowana zgodnie z zasadami Fair Trade. Ręka do góry, kto ma ochotę spróbować?:)

Biodegradowalna guma do żucia owoce jagodowe 30 g

Chicza
9.49
- +