czystekbioplanet

Czystek - herbatka ziołowa BIO 125 g

11.69 zł
- +

Od jakiegoś czasu czystek w naszych domach to oczywista oczywistość. Zakochałam się w nim na zabój. A dlaczego? Doskonale zastępuje filiżankę herbaty. Często zaczynamy dzień parząc dzbanek tego zioła dla całej rodziny. Przepadam za jego smakiem. A przy tym ma on mnóstwo dobroczynnych właściwości. Zostawia w tyle zieloną herbatę i wino, jeśli idzie o obecność antyoksydantów. A do tego ma olbrzymie pokłady witamin i minerałów. Zapobiega chorobom cywilizacyjnym, hamuje procesy starzenia się. Usuwa stany zapalne organizmu, a także chorobotwórcze komórki, które są między innymi przyczyną nowotworów (a kysz!). Eliminuje ciężkie metale z organizmu i pomaga przy zatruciach. Usuwa nadmiar wody. Walczy z apatią i przemęczeniem. Mogą go popijać nawet małe dzieci (od 6 miesiąca) i kobiety w ciąży. Zdrowie w najczystszej, czystkowej postaci!

O czystku wspominamy na naszym blogu: 4 naturalne sposoby na zwiększenie odpornościSkład: ekologiczny czystek (Cistus Incanus)100%

KTO SERWUJE?

Przedstawiamy Wam Bioplanet. Choć w zasadzie ich chyba przedstawiać nie trzeba. To lider w zakresie produkcji ekologicznej żywności. Działa na naszym rynku od blisko dziesięciu lat. Budzi zaufanie. Przetestowało ją już wielu. Klasycznie dowozi zdrowie.

Czystek - herbatka ziołowa BIO 125 g

Bioplanet
11.69
- +