skrzyp

Skrzyp polny eko 30 g

7.20 zł
Produkt niedostępny


Skrzyp swoją nazwę zawdzięcza skrzypiącemu dźwiękowi, jaki wydzielają jego gałązki przy zgniataniu. Wynika to z dużej zawartości krzemionki.

Picie naparu ze skrzypu wzmaga wydalanie moczu, a co z tym związane odtruwa organizm, pozbywając się z niego szkodliwych produktów przemiany materii oraz nadmiaru moczanów. Poleca się go więc przy schorzeniach układu moczowego, wymagających zwiększonej produkcji moczu oraz kamicy, skazie, gośćcu, zapaleniach dróg moczowych.

Skrzyp to jedno z najbardziej znanych i chętnie wykorzystywanych w kosmetyce ziół. Z pewnością jego właściwości zna każda kobieta, która szukała dobrego specyfiku na wypadające włosy czy łamliwe paznokcie. To właśnie skrzyp polny wspomaga dbanie o urodę. Dzięki zawartości krzemu, skrzyp poprawia również stan skóry, zwłaszcza borykającej się ze stanami zapalnymi lub trądzikiem.

Uwaga! Przy dłuższym stosowaniu skrzypu, należy jednocześnie przyjmować witaminę B1 – np. w postaci herbatki z szałwii, gdyż zioło zmniejsza stężenie tego mikroelementu w organizmie.

 

Skład: Ekologiczne ziele skrzypu polnego 100%.

KTO SERWUJE? 

 

Przedstawiamy Wam Ecoblik. Wytwórcę ekologicznych herbat, ziół, przypraw, kawy i kaszy jaglanej. Nasze absolutne zauroczenie nimi zaczęło się od Herbaty Dworskiej Stefanii Korżowskiej, którą  w czasie wakacji w warmińskim Głęboczku znalazłam w hotelowym pokoju. Od długiego czasu szukałam tak mocnego herbaciano - ziołowego doznania. Zaczarowało mnie. Czego i Wam życzę:)

I zaświadczam, że wszystkie produkty tego wytwórcy są magicznie doskonałe.  Herbaciane mieszanki wyczarowała pani Stefania Korżowska, znawczyni ziół. Kawy powstają z ręcznie zbieranych na ekologicznych polach ziaren. Wszystko jest proste i naturalne. Tak chce się żyć. Tak dobrze jest żyć.

Skrzyp polny eko 30 g

Eco Blik
7.20
Produkt niedostępny