eko_ 76_rba

Jagody w syropie. 190 g. Bez cukru. Naturalne. Pasteryzowane.

11.89 zł 10.70 zł
- +

Jagody w całości, w lekkim syropie z dodatkiem fruktozy.

 

Jagody to jeden z najskuteczniejszych produktów w walce z rakiem. Nie powinno ich zabraknąć w diecie osób, które chcą się skutecznie chronić przed tym skrytobójcą. Przeciwdziałają też anemii. Sok z jagód to antidotum na zatrucia. Ma działanie bakteriobójcze i przeciwwirusowe.

Jedyna wada jagód jest taka, że tak krótko można je dostać. I tylko w lecie. Co zatem zrobić jak dzieci proszą o ulubiony makaron (lub ryż) z jagodami? Skorzystać z Gryszczeniówkowego słoiczka! Sukces w domu gwarantowany:)

To produkt naturalny, naturalnie wydobywający smak owoców. Nie zawiera sztucznych barwników, aromatów ani konserwantów.

 

 Skład: jagody 66%, woda źródlana 21%, fruktoza 13%

KTO SERWUJE?

 

 

Przedstawiamy Wam Gryszczeniówkę. Znaną i nagradzaną na różnych regionalnych targach. Ich powidła z węgierekzdobyły złoty medal na Targach Smaki Regionów, a wcześniej wyróżnienie Jakość Tradycja. Sok Pomidorowy otrzymał Złoty Medal na Warszawskich Targach Regionalia. Należą do Europejskiej Sieci Dziedzictwa Kulturalnego.

Nas to wszystko nie dziwi. Od nas otrzymują certyfikat Babci. Wyróżnienie najwyższe wśród tego rodzaju przetworów. Bo gdzie jadło się najpyszniejsze konfitury i dżemy w życiu? Kto wlewał najpyszniejsze syropy do herbaty? Pytanie jest retoryczne:) A w Gryszczeniówce jest jak u Babci.

Czerwona i czarna porzeczka. Aronia. Jabłka. Śliwki. Pomidor. Jagody leśne. Żurawina. Słodko. Pycha. Mniam.

Jagody w syropie. 190 g. Bez cukru. Naturalne. Pasteryzowane.

Gryszczeniówka
10.70 11.89
- +

Spróbujcie naszych smaków

Pokaż więcej