eko_ 29_rba

Sok pomidorowy. 330 ml. Przecierowy. Naturalny. Pasteryzowany.

5.59 zł
- +

Niby zwykły, a niezwykły. W końcu to zdobywca Złotego Medalu na targach Regionalia 2012. A więc sok nie od parady! Naturalny. Zrobiony z dojrzałych, polskich ,gruntowych pomidorów. Doprawiony odrobiną soli i pieprzu. Najlepiej zacząć od niego dzień. Możesz nim zastąpić zalecaną często poranną szklankę wody i potraktować jako przed-śniadanie. Ma bardzo mało kalorii. I dodatkowe zalety. Usunie toksyny. Aktywuje metabolizm i wspomoże spalanie tłuszczów. Dostarczy mnóstwo błonnika. Obniży cholesterol i zadba o odpowiedni poziom cukru. Wspomoże układ odpornościowy. Wygładzi skórę. Jeszcze jakieś pytania?:) Niech Wam dzień (z sokiem pomidorowym) lekkim będzie!

To produkt naturalny, naturalnie wydobywający smak pomidorów. Nie zawiera sztucznych barwników, aromatów ani konserwantów.

Skład: pomidory, sól, pieprz

KTO SERWUJE?

Przedstawiamy Wam Gryszczeniówkę. Znaną i nagradzaną na różnych regionalnych targach. Ich powidła z węgierek zdobyły złoty medal na Targach Smaki Regionów, a wcześniej wyróżnienie Jakość Tradycja. Sok Pomidorowy otrzymał Złoty Medal na Warszawskich Targach Regionalia. Należą do Europejskiej Sieci Dziedzictwa Kulturalnego. Nas to wszystko nie dziwi. Od nas otrzymują certyfikat Babci. Wyróżnienie najwyższe wśród tego rodzaju przetworów. Bo gdzie jadło się najpyszniejsze konfitury i dżemy w życiu? Kto wlewał najpyszniejsze syropy do herbaty ? Pytanie jest retoryczne ☺ A w Gryszczeniówce jest jak u Babci. Czerwona i czarna porzeczka. Aronia. Jabłka. Śliwki. Pomidor. Jagody leśne. Żurawina. Słodko. Pycha. Mniam.

Sok pomidorowy. 330 ml. Przecierowy. Naturalny. Pasteryzowany.

Gryszczeniówka
5.59
- +