herbrozapieprz

Herbata zielona z różą i czerwonym pieprzem 60 g

17.90 zł 16.11 zł
- +

Dobra zielona herbata, której smak wzbogacona genialnymi dodatkami. Płatkami róży, czyli źródłem witaminy C. Czerwonym pieprzem, który pomaga się rozgrzać i genialnie dodaje smaku. Hibiskusem, który ma działanie przeciwzapalne, obniża ciśnienie krwi, reguluje poziom cholesterolu, wzmacnia układ immunologiczny. Jeżówką purpurową, która wzmacnia odporność i jest sprawdzonym sposobem na przeziębienie. Rumiankiem, który uspokaja i łagodzi problemy trawienne.


Skład: herbata zielona gunpowder 47%, płatki kwiatów róży 12%, pieprz czerwony 12%, kwiaty hibiskusa (malwy) 12%, ziele jeżówki purpurowej 12% oraz kwiaty rumiankuKTO SERWUJE?

Przedstawiamy Wam Manufakturę Cieleśnica. Nasze absolutne zauroczenie! Ich produkty są nietuzinkowe i piękne w swojej prostocie. Cudnie pakowane w słoiczki mieszanki ziołowe i herbaty, aż się proszą, żeby pomoc nam wyczarować sobie trochę hygge i cudowny wieczór z nimi pod kocykiem. Konfitury chętnie dołączają się do tej wizji. Syropy pomagają przetrwać jesień, zimę i wiosnę (a te w naszej polskiej rzeczywistości wleką się niemiłosiernie). Słowem, czuć tu rękę prawdziwej czarodziejki, która w zwykłości znajduje niezwykłość i pozwala nam również jej zakosztować. Bardzo nam z tym podejściem po drodze!


Herbata zielona z różą i czerwonym pieprzem 60 g

Manufaktura Cieleśnica
16.11 17.90
- +

Spróbujcie naszych smaków

Pokaż więcej