trawienie

Herbata ziołowa Dobre Trawienie 75 g

17.90 zł
- +

O uczuciu ciężkości w żołądku ciągle opowiadają reklamy... Mam wrażenie, że gdy tylko włączę telewizor, natychmiast atakują mnie komunikaty firm farmaceutycznych z tym właśnie przekazem. Mimo wszystko, pewnie to, że tak często proponują rozwiązanie na ten akurat problem, nie dzieje się bez przyczyny. Od czasu do czasu bowiem zmaga się z nim każdy z nas. Według mnie jednak lepiej wtedy pomyśleć o ziołach. Poniższa mieszanka to dobry sposób. Zresztą polecany nie tylko dla tych, co już problem mają, ale przede wszystkim profilaktycznie, tak, by wspomagać na bieżąco procesy trawienne.

Mięta słynie ze swoich właściwości wspomagających działanie układu pokarmowego. Dzika różna jest polecana przy nieżytach przewodu pokarmowego i w chorobie wrzodowej żołądka. Hibiskus pobudza przemianę materii i pomaga oczyścić organizm z toksyn. Tarninę od wieków stosuje się przy dolegliwościach żołądkowych, a także jako lek przeczyszczający. Całość tej mieszanki ziołowej została tak dobrana przez Manufakturę Cieleśnica, że spełnia cel na który wskazuje jej nazwa.

Skład: 30% owoce dzikiej róży, 16% mięta pieprzowa, 12% owoce tarniny, 12% hibiskus, lawenda, imbir, owoce czarnego bzu, kardamon, lebiodka, rumianek, ślaz, stewia.

KTO SERWUJE?

Przedstawiamy Wam Manufakturę Cieleśnica. Nasze absolutne zauroczenie! Ich produkty są nietuzinkowe i piękne w swojej prostocie. Cudnie pakowane w słoiczki mieszanki ziołowe i herbaty, aż się proszą, żeby pomoc nam wyczarować sobie trochę hygge i cudowny wieczór z nimi pod kocykiem. Konfitury chętnie dołączają się do tej wizji. Syropy pomagają przetrwać jesień, zimę i wiosnę (a te w naszej polskiej rzeczywistości wleką się niemiłosiernie). Słowem, czuć tu rękę prawdziwej czarodziejki, która w zwykłości znajduje niezwykłość i pozwala nam również jej zakosztować. Bardzo nam z tym podejściem po drodze!


Herbata ziołowa Dobre Trawienie 75 g

Manufaktura Cieleśnica
17.90
- +