lio malina

Herbata ziołowa z liofilizowaną maliną 75 g

17.90 zł
- +

Dzika róża to potężna dawka witaminy C. I ten smak!  Witaminę C spieszy również nam dostarczyć czarna porzeczka. Do tego hibiskus, który od zawsze kojarzy mi się z dobrym dodatkiem do herbat.  Pomaga też obniżyć ciśnienie, reguluje poziom cholesterolu, działa przeciwzapalnie i przeciwbakteryjnie. Owoce i kwiaty czarnego bzu - idealne przy przeziębieniach, ale również problemach trawiennych. Aronia, czyli polskie super food, antidotum na choroby cywilizacyjne, takie jak rak, czy miażdżyca. A wszystko doprawione przepyszną liofilizowaną maliną.

Nic dodać, nic ująć. Na zdrowie!

Skład: 22% owoce maliny liofilizowanej, 22% hibiskus rubinowy, 22% owoce dzikiej róży, 11% liście maliny, owoce czarnego bzu, kwiaty czarnego bzu, owoce aronii, porzeczka czarna owoce

KTO SERWUJE?

Przedstawiamy Wam Manufakturę Cieleśnica. Nasze absolutne zauroczenie! Ich produkty są nietuzinkowe i piękne w swojej prostocie. Cudnie pakowane w słoiczki mieszanki ziołowe i herbaty, aż się proszą, żeby pomoc nam wyczarować sobie trochę hygge i cudowny wieczór z nimi pod kocykiem. Konfitury chętnie dołączają się do tej wizji. Syropy pomagają przetrwać jesień, zimę i wiosnę (a te w naszej polskiej rzeczywistości wleką się niemiłosiernie). Słowem, czuć tu rękę prawdziwej czarodziejki, która w zwykłości znajduje niezwykłość i pozwala nam również jej zakosztować. Bardzo nam z tym podejściem po drodze!


Herbata ziołowa z liofilizowaną maliną 75 g

Manufaktura Cieleśnica
17.90
- +