eko_z goryccc 43_rba

Rozmaryn 25 g

1.99 zł
- +

O mój rozmarynie, rozwijaj się;) O rozmarynie stoi w piosenkach, taki jest znany! Znany, bo wyrazista z niego postać. Smak specyficzny, mocny i dominujący. Znakomity do mięs i do ryb (dorada pieczona z rozmarynem to mój przysmak). Świetny jest też z owocami (np. ze śliwkami i jabłkami). Bywa stosowany do dżinu z tonikiem.

Ogrzewa. Ma właściwości antydepresyjne. 

Nie zawiera chemicznych konserwantów i polepszaczy smaku.

KTO SERWUJE?

 

Visana to wytwórca przypraw odkryty przez nas w okresie praktykowania diety tzw. „bezbiałkowej“ czyli wówczas, gdy wydaje się, że wszystko co zjesz powoduje kolkę u Twojego malucha. Visana ratuje każdą dietetyczną potrawę, a wyrafinowanym dodaje dobrego smaku. Naturalne składniki i oryginalne mieszanki – tak najkrócej scharakteryzowałybyśmy tego producenta. Bez polepszaczy smaku i bez mitycznego glutaminianu smaku, ale na jadlosfera.pl to chyba oczywiste!

Kilka mieszanek przypraw tego producenta jest wprost nie do zastąpienia. Naszymi faworytami są przyprawa do chleba i wszystkie wariacje na temat suszonych pomidorów. To idealne zestawy dla tych, którzy w kuchni pichcą szybko, ale potem długo jedzą delektując się smakiem i dobrym towarzystwem.

Rozmaryn 25 g

Visana
1.99
- +