eko_z goryccc 15_rba

Przyprawa do chleba z masłem 85 g

8.45 zł 7.18 zł
- +

Sezam to niezastąpione źródło białka, więc przyprawę tę można włączać do niemal wszystkiego od zwykłej kanapki po sałaty jako dodatek wykańczający kompozycję warzywną. Według nas przyprawa do chleba świetnie się sprawdza, kiedy jest na pierwszym planie czyli z razowym chlebem (na zakwasie, bez drożdży koniecznie), masłem i pomidorem. Brzmi ascetycznie? Spróbujecie, to porozmawiamy.

Przyprawę możecie też zjeść z jajkiem na miękko lub na twardo lub dodać do wszelkich sałatek. Nasi kliencie donoszą, że świetnie się też sprawdza "campingowo", jako uniwersalna przyprawa "do wszystkiego".

Nie zawiera chemicznych konserwantów i polepszaczy smaku.

Skład: Prażony sezam, cebula, mak, odrobina soli kamiennej

O tym, jak wybierać dobre chleby do przyprawy Visany przeczytacie na naszym blogu: Dobry chleb - jaki wybrać?

Na blogu znajdziecie również przepisy z wykorzystaniem przyprawy do chleba: 

3 przepisy, które polubiliście najbardziej w 2017 roku.

Chleb z kaszy gryczanej? Bez glutenu, bez drożdży. 100 procent kasza!

KTO SERWUJE?

Przedstawiamy Wam Visanę. Visana to wytwórca przypraw odkryty przez nas w okresie praktykowania diety tzw. „bezbiałkowej“ czyli wówczas, gdy wydaje się, że wszystko co zjesz powoduje kolkę u Twojego malucha. Visana ratuje każdą dietetyczną potrawę a wyrafinowanym dodaje dobrego smaku. Naturalne składniki i oryginalne mieszanki – tak najkrócej scharakteryzowałybyśmy tego producenta. Bez polepszaczy smaku i bez mitycznego glutaminianu smaku, ale na jadlosfera.pl to chyba oczywiste! Kilka mieszanek przypraw tego producenta jest wprost nie do zastąpienia. Naszymi faworytami są przyprawa do chleba i wszystkie wariacje na temat suszonych pomidorów. To idealne zestawy dla tych, którzy w kuchni pichcą szybko, ale potem długo jedzą delektując się smakiem i dobrym towarzystwem.

Przyprawa do chleba z masłem 85 g

Visana
7.18 8.45
- +

Spróbujcie naszych smaków

Pokaż więcej