940-eko_-20_rba

Mus z jabłek. 300 g. Bez cukru. Naturalny. Pasteryzowany

12.49 zł
- +

Mus sporządzony z 187 gram jabłek na 100 gram gotowego produktu.

Jak mówią Anglicy „An apple a day, keeps the doctor away“. Jabłka regulują pracę jelit, dzięki czemu chronią między innymi przed rakiem jelita grubego (najbardziej powszechnym z nowotworów). Zapobiegają miażdżycy i chronią przed zawałem. Wspierają pracę mózgu. A do tego są mało kaloryczne! Jak mówią od jakiegoś czasu Polacy – jedzmy polskie jabłka (patriotycznie!). Jak zatem widać powodów do spożywania przetworów z jabłek nie braknie☺ A najważniejszy? Takie, że to obłędnie dobre. Dobrze zrobiony mus z jabłek, to niebo w gębie i czysta słodycz samego owocu bez żadnych dodatków.

A mus Gryszczeniówki spełnia wymagania największych zrzędów. Jabłko zaklęte w słoiczku. Doskonałe do naleśników. Do ryżu z jabłkami. Na kanapki z chlebem. Do szarlotki. Palce lizać! To produkt naturalny, naturalnie wydobywający smak owocu. Nie zawiera sztucznych barwników, aromatów ani konserwantów.

Musu z jabłek użyjecie też w przepisach z naszego bloga:

Ekspresowe placuszki z musem jabłkowym.

Szarlotkowe placuszki gotowe w kilka minut.

Skład: jabłka

KTO SERWUJE?

Przedstawiamy Wam Gryszczeniówkę. Znaną i nagradzaną na różnych regionalnych targach. Ich powidła z węgierek  zdobyły złoty medal na Targach Smaki Regionów, a wcześniej wyróżnienie Jakość Tradycja. Sok Pomidorowy otrzymał Złoty Medal na Warszawskich Targach Regionalia. Należą do Europejskiej Sieci Dziedzictwa Kulturalnego. Nas to wszystko nie dziwi. Od nas otrzymują certyfikat Babci. Wyróżnienie najwyższe wśród tego rodzaju przetworów. Bo gdzie jadło się najpyszniejsze konfitury i dżemy w życiu? Kto wlewał najpyszniejsze syropy do herbaty? Pytanie jest retoryczne ☺ A w Gryszczeniówce jest jak u Babci. Czerwona i czarna porzeczka. Aronia. Jabłka. Śliwki. Pomidor. Jagody leśne. Żurawina. Słodko. Pycha. Mniam.

Mus z jabłek. 300 g. Bez cukru. Naturalny. Pasteryzowany

Gryszczeniówka
12.49
- +