mietaporzeczkaherbatka

Herbata zielona z miętą i czarną porzeczką 60 g

17.90 zł
- +

Dobra, zielona herbata z owocami czarnej porzeczki, które są znakomitym źródłem witaminy C. Na dobry dodatek mięta, co doda smaku i wspomoże układ pokarmowy. Czarny bez polecany przy przeziębieniach. Rumianek, co ukoi nerwy i żołądek. Lukrecja, którą stosuje się przy chorobach górnych dróg oddechowych, a także schorzeniach wątroby, żołądka, nerek. I jeszcze kwiaty płatków słonecznika, mało kto wie, że i one służą zdrowotną pomocą, działają przeciwgorączkowo, pomagają na problemy żołądkowe.

Skład: herbata zielona gunpowder 34%, owoce czarnej porzeczki 25%, liście mięty pieprzowej 17% oraz płatki kwiatów słonecznika, kwiaty czarnego bzu, kwiaty rumianku, korzeń lukrecjiKTO SERWUJE?     

Przedstawiamy Wam Manufakturę Cieleśnica. Nasze absolutne zauroczenie! Ich produkty są nietuzinkowe i piękne w swojej prostocie. Cudnie pakowane w słoiczki mieszanki ziołowe i herbaty, aż się proszą, żeby pomoc nam wyczarować sobie trochę hygge i cudowny wieczór z nimi pod kocykiem. Konfitury chętnie dołączają się do tej wizji. Syropy pomagają przetrwać jesień, zimę i wiosnę (a te w naszej polskiej rzeczywistości wleką się niemiłosiernie). Słowem, czuć tu rękę prawdziwej czarodziejki, która w zwykłości znajduje niezwykłość i pozwala nam również jej zakosztować. Bardzo nam z tym podejściem po drodze!


Herbata zielona z miętą i czarną porzeczką 60 g

Manufaktura Cieleśnica
17.90
- +