przeziebienie

Herbata ziołowa Ziółka Na Przeziębienie 50 g

17.90 zł
- +

Nazwa tej mieszanki herbacianej wyjaśnia wszystko. Bierze Was przeziębienie? Skorzystajcie z pomocy natury w postaci ziół zaklętych w tym pięknym słoiczku wytworzonym przez Manufakturę Cieleśnica. Dostaniecie potężne wsparcie. 

O lipie poczytacie na naszym blogu: Co za lipa! Już tylko lipa to jest moc. A do tego hibiskus, który działa między innymi przeciwzapalnie i przeciwbakteryjnie. Imbir o właściwościach rozgrzewających. Żeń szeń syberyjski, o którym ostatnio napisano całe tomy, a który jest panaceum między innymi na potencję, pamięć i mocne serce, ale też jest zalecany w okresach zmniejszonej odporności. Czarny bez, zarówno owoce, jak i kwiaty, idealne przy przeziębieniach. 

Korzystajcie.

Skład: 17% imbir, 17% kwiaty lipy, 17% hibiskus, 10% owoce maliny, żeń szeń syberyjski, kwiaty czarnego bzu, owoce czarnego bzu, jeżówka purpurowa, podbiał

KTO SERWUJE? 

Przedstawiamy Wam Manufakturę Cieleśnica. Nasze absolutne zauroczenie! Ich produkty są nietuzinkowe i piękne w swojej prostocie. Cudnie pakowane w słoiczki mieszanki ziołowe i herbaty, aż się proszą, żeby pomoc nam wyczarować sobie trochę hygge i cudowny wieczór z nimi pod kocykiem. Konfitury chętnie dołączają się do tej wizji. Syropy pomagają przetrwać jesień, zimę i wiosnę (a te w naszej polskiej rzeczywistości wleką się niemiłosiernie). Słowem, czuć tu rękę prawdziwej czarodziejki, która w zwykłości znajduje niezwykłość i pozwala nam również jej zakosztować. Bardzo nam z tym podejściem po drodze!


Herbata ziołowa Ziółka Na Przeziębienie 50 g

Manufaktura Cieleśnica
17.90
- +