lizakimix

Lizaki okrągłe, mix smaków, bezglutenowe 6 szt

12.20 zł
- +

Słodko, a bez cukru? I do tego w ukochanej przez dzieci formie lizaka☺ To możliwe. Candy Tree daje radę. Polecamy ekologiczne lizaki z syropu kukurydzianego. W tym wydaniu Candy Tree serwuje lizaki w większej paczce (6 szt.) , która zawiera różnorodne smaki. 

Produkt bezglutenowy.

Skład: syrop kukurydziany*, regulator kwasowości: kwas cytrynowy, aromaty: cytryna*, pomarańcza*, czarna porzeczka*, wiśnia*, truskawka*, malina* (*certyfikowany składnik ekologiczny)

KTO SERWUJE?

Przedstawiamy Wam Candy Tree. Holenderską markę, którą znalazłyśmy szukając słodyczy doskonałych, to znaczy takich, które zadowolą i rodzica i dziecko. Czego chcą dzieci? Żeby było słodko. I jest! Czego chcą rodzice? Żeby było zdrowo. I jest! Lizaki i cukierki Candy Tree zrobione są na bazie syropu kukurydzianego i dosładzane sokami z owoców. Wszystkie składniki są organiczne, nie ma sztucznych barwników, niepotrzebnej chemii. Kiedy dziecko naprawdę MUSI (bo inaczej się udusi) zjeść coś słodkiego, a domowym ciastem chwilowo gardzi lub nie mamy go akurat wyjątkowo (!) pod ręką można z czystym sumieniem poratować się wytworami Candy Tree. Korzystajcie!

Lizaki okrągłe, mix smaków, bezglutenowe 6 szt

Candy Tree
12.20
- +