krem słonecznik

Krem z pestek słonecznika BIO 250 g

12.20 zł
Produkt niedostępny

Pestki słonecznika kochamy tak samo jak każde inne dobre źródło zdrowych tłuszczy. W formie masła (czyli nie rujnującej paznokci zjadającego;) jeszcze bardziej!

Masło Terrasany nie zawiera żadnych innych składników oprócz pestek słonecznika, więc smakuje po prostu....słonecznikowo.

Jeśli lubicie słoneczniki, polubicie i masło. Masło nadaje się idealnie jako smarowidło do chleba. Można go też podjadać z owocami (ja gustuję w połączeniu z jabłkiem) i z warzywami (w tym przypadku wykorzystuję pokroją w słupki marchewkę). 

Jest też idealnym  dodatkiem do porannej owsianki, jaglanki - dla tych, którym nudzi się wersja na słodko i mają ochotę na nieco inne smaki.

No i oczywiście takie masło to moc zdrowia. Witamina E w dużych ilościach. A ta uwaga - przedłuża młodość (opóźnia proces starzenia się skóry) i poprawia jakość plemników! Fitesterole, które obniżą "zły" cholesterol i pomogą uchronić przed rakiem prostaty.

Wcinajcie!

Przepisy  z wykorzystaniem kremu znajdziecie na naszym blogu:

Pasta z ziaren i zieleniny. Zdrowie w czystej postaci.

Składniki: ekologiczne prażone pestki słonecznika. Produkt może zawierać sezam, orzechy ziemne oraz inne orzechy.

Pochodzenie składników: rolnictwo UE.

KTO SERWUJE?

Terrasana to marka na tyle znana, że chyba nikomu, kto interesuje się zdrową żywnością nie trzeba jej przedstawiać. Działa na rynku ekologicznym już od kilkudziesięciu lat. Jej priorytetem jest zrównoważony rozwój. My zdecydowałyśmy się wprowadzić jej produkty do Jadłosfery ze względu na świetne mleko kokosowe, które wytwarzają (ma jeden z najlepszych składów na rynku) i znakomite kremy z dobrym składem.

Krem z pestek słonecznika BIO 250 g

Terrasana
12.20
Produkt niedostępny