maslo nerkowiec

Krem z prażonych orzechów nerkowca BIO 250 g

31.29 zł
- +

Masła orzechowe to nasz konik, bo kochamy dobre tłuszcze. W  słoiczku od Terrasany nie znajdziecie żadnych zbędnych dodatków, same orzechy. Tak jak powinno być!

Masło z orzechów nerkowca to prawdziwy kulinarny luksus. Smakuje delikatnie i lekko słodkawo (dlatego to ulubione masło dzieci). A nerkowce, jak wszystkie orzechy, warto włączyć do swojej diety. Udowodniono, że chronią przed rozwojem cukrzycy typu B. Zawierają nienasycone kwasy tłuszczowe, dzięki czemu wspomagają pracę układu sercowo-naczyniowego. Mają masę witaminy B - są zatem idealne dla zdenerwowanych z najrozmaitszych przyczyn. Pomogą ukoić nerwy. Wcinajcie na zdrowie!

Kremu użyjecie w przepisach z naszego bloga:

Komosianka z avocado i masłem z orzechów nerkowca. Śniadanie pełne mocy!

Składniki: ekologiczne prażone orzechy nerkowca 100%. produkt może zawierać: sezam, orzeszki ziemne.

Pochodzenie składników: rolnictwo UE.

KTO SERWUJE?

Terrasana to marka na tyle znana, że chyba nikomu, kto interesuje się zdrową żywnością nie trzeba jej przedstawiać. Działa na rynku ekologicznym już od kilkudziesięciu lat. Jej priorytetem jest zrównoważony rozwój. My zdecydowałyśmy się wprowadzić jej produkty do Jadłosfery ze względu na świetne mleko kokosowe, które wytwarzają (ma jeden z najlepszych składów na rynku) i znakomite kremy z dobrym składem.

Krem z prażonych orzechów nerkowca BIO 250 g

Terrasana
31.29
- +