malinazlipa

Syrop malinowy z kwiatem lipy 250 ml

14.90 zł
- +

Gdy tylko zaczyna się jesień syrop malinowy natychmiast w zastraszającym tempie zaczyna znikać z naszych półek. I trwa to aż do wiosny. Każdy lubi chyba malinową dobroć w czasie ciemnych i zimnych ranków i wieczorów. Maliny zawierają mnóstwo witamin i minerałów. Potas, magnez, wapń, żelazo. Są świetnym środkiem rozgrzewającym, napotnym, przeciwgorączkowym. Zaklęte w syropie przydają się bardzo w naszym chłodnym przez większość roku klimacie. 

W tym wydaniu syrop został wzmocniony również ziołowo. Manufaktura Cieleśnica dodała do niego napar z lipy. Macie więc prawdziwą bombę antyprzeziębieniową, lipa bowiem również działa napotnie.

O lipie przeczytacie więcej na naszym blogu:

Co za lipa!

Skład: 49% sok z malin, 35% cukier trzcinowy, 16% napar z kwiatów lipy, kwas askorbinowy (przeciwutleniacz)

KTO SERWUJE?

Przedstawiamy Wam Manufakturę Cieleśnica. Nasze absolutne zauroczenie! Ich produkty są nietuzinkowe i piękne w swojej prostocie. Cudnie pakowane w słoiczki mieszanki ziołowe i herbaty, aż się proszą, żeby pomoc nam wyczarować sobie trochę hygge i cudowny wieczór z nimi pod kocykiem. Konfitury chętnie dołączają się do tej wizji. Syropy pomagają przetrwać jesień, zimę i wiosnę (a te w naszej polskiej rzeczywistości wleką się niemiłosiernie). Słowem, czuć tu rękę prawdziwej czarodziejki, która w zwykłości znajduje niezwykłość i pozwala nam również jej zakosztować. Bardzo nam z tym podejściem po drodze!


Syrop malinowy z kwiatem lipy 250 ml

Manufaktura Cieleśnica
14.90
- +