jarzebinajablko

Konfitura z jarzębiny z jabłkiem 190 g

20.00 zł
Produkt niedostępny

Jarzębina wchodzi w skład wielu mieszanek ziołowych. Leczy i wzmacnia. Reguluje prace jelit, ma działanie lekko przeczyszczające. Działa moczopędnie, więc pomaga przy chorobach pęcherza. Znane są również jej właściwości przeciwzapalne, dlatego jest stosowana w wielu preparatach wzmacniających. Może też być stosowana profilaktycznie przeciw grypie i przeziębieniu.

W tej konfiturze goryczka jarzębiny przełamana jest słodzidłem i jabłkiem. Ton nadają imbir, cynamon i cytryna.

Skład: 33% jarzębina, 32% jabłko, 32% cukier trzcinowy, cynamon, imbir, skórka z cytryny, pektyna naturalna owocowa (substancja żelująca), kwas askorbinowy (przeciwutleniacz)

KTO SERWUJE?

Przedstawiamy Wam Manufakturę Cieleśnica. Nasze absolutne zauroczenie! Ich produkty są nietuzinkowe i piękne w swojej prostocie. Cudnie pakowane w słoiczki mieszanki ziołowe i herbaty, aż się proszą, żeby pomoc nam wyczarować sobie trochę hygge i cudowny wieczór z nimi pod kocykiem. Konfitury chętnie dołączają się do tej wizji. Syropy pomagają przetrwać jesień, zimę i wiosnę (a te w naszej polskiej rzeczywistości wleką się niemiłosiernie). Słowem, czuć tu rękę prawdziwej czarodziejki, która w zwykłości znajduje niezwykłość i pozwala nam również jej zakosztować. Bardzo nam z tym podejściem po drodze!


Konfitura z jarzębiny z jabłkiem 190 g

Manufaktura Cieleśnica
20.00
Produkt niedostępny