Krem z orzechów nerkowca Basia Basia 200 g

Krem z orzechów nerkowca Basia Basia 200 g

25.99 zł
- +

Nowość Basi Basi, na którą długo czekałam! Krem z nerkowców dosmaczony tylko odrobinę solą morską. Proste cudo! Słodkie nerkowce robią robotę. Jeśli lubisz nerkowce, ten słoiczek Cię zadowoli. Wcinaj!

Składprażone orzechy nerkowca 99%, sól himalajska. Informacja dla alergików: może zawierać orzeszki ziemne, migdały, orzechy laskowe, sezam i inne orzechy.

KTO SERWUJE?

Przedstawiamy Wam Alpi Smaki. To kolejna u nas firma rodzinna. Jej historia jest jeszcze krótka, ale już owiana sukcesami. Zaczęli od gotowania dla siebie, dla zachowania smaków z izraelskich wakacji, ale wieści o dobrym hummusie szybko się rozeszły. Ja odkryłam ich z lenistwa, poszukując sposobu na to, żeby zapewnić Pierworodnemu dobry hummus na rodzinne kolacje (pożera go w ilościach niespotykanych!), a nie musieć go samodzielnie przyrządzać... Alpi Hummus wstrzelił się idealnie, bo to sama natura. Żadnej chemii! A o to przecież chodzi. O to i o smak. A to też jest zaliczone... na 6tkę ;) A jeszcze do tego mają masło z nieprzetworzonych orzechów ziemnych – to jest to! Moje dzieci (vel orzechowi fanatycy) oszalały z zachwytu. Zjadajcie i Wy!

Krem z orzechów nerkowca Basia Basia 200 g

Alpi
25.99
- +