amarantuski kokosowe

Amarantuski kokosowe 100 g

7.69 zł
Produkt niedostępny

Czujecie się osłabieni i zmęczeni? Zawarte w amarantuskach witamina B6, żelazo i magnez pomogą poczuć się lepiej i wzmocnią układ odpornościowy. Jest słodko (słodkość sponsoruje bogata w żelazo melasa buraczana i wiórki kokosowe, doskonały wspomagacz odchudzania) i lekko chrupiąco. Na pokładzie obecny ukochany amarantus, który zawiera więcej wapnia niż mleko, więcej żelaza niż szpinak, więcej magnezu niż czekolada, więcej błonnika niż owies i białko bardziej wartościowe niż sojowe. Plus płatki owsiane, jedzenie mocy, dodające energii na cały dzień, mające właściwości odchudzające, odmładzające, niespotykane bogactwo witamin i minerałów, najwięcej białka ze wszystkich zbóż i najlepszy zestaw aminokwasów. Gotowi na spróbowanie?:)

Więcej o amarantusie poczytacie tu:

Amarantus - nasze sprawdzone przepisy na złoto Inków.

Skład: melasa buraczana, ekspandowane nasiona amarantusa (32%), wiórki kokosowe (18%), płatki owsiane, miazga arachidowa. Produkt może zawierać nasiona sezamu.

KTO SERWUJE?

Przedstawiamy Wam KUBARĘ. To jedna z większych rodzimych firm zajmujących się produkcją ekologicznej żywności. Nie mogło jej u nas zabraknąć, bo to mistrzowie zdrowego podania zbóż. Odkryłyśmy ją szukając kilka lat temu zdrowych przekąsek i ciekawych śniadań dla naszych dzieci. Przyjęła się i została na stałe. Możemy ręczyć, że jej produkty zjada się pysznie w najróżniejszych konfiguracjach Czuć, że zostały stworzone z pasji. Żadnych ulepszaczy i sztucznych dodatków. Prostota i naturalne składniki - wg nas to jest to!

DOBRA KALORIA to marka Kubary, która jak sama nazwa wskazuje, ma nam dostarczyć dobrych kalorii. Dobrych, czyli nie pustych, tylko niosących ze sobą maksymalnie dużo właściwości odżywczych niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania organizmu.

Amarantuski kokosowe 100 g

Kubara
7.69
Produkt niedostępny