amarantuski orzechowe

Amarantuski orzechowe 100 g

7.69 zł
- +

Czujecie się osłabieni i zmęczeni? Zawarte w amarantuskach witamina B6, żelazo i magnez pomogą poczuć się lepiej i wzmocnią układ odpornościowy. Jest słodko (słodkość sponsoruje bogata w żelazo melasa) i lekko chrupiąco. Na pokładzie obecny ukochany amarantus, który zawiera więcej wapnia niż mleko, więcej żelaza niż szpinak, więcej magnezu niż czekolada, więcej błonnika niż owies i białko bardziej wartościowe niż sojowe. Plus płatki owsiane, jedzenie mocy, dodające energii na cały dzień, mające właściwości odchudzające, odmładzające, niespotykane bogactwo witamin i minerałów, najwięcej białka ze wszystkich zbóż i najlepszy zestaw aminokwasów. Dosmaczone to wszystko orzeszkami ziemnymi, źródłem nienasyconych kwasów tłuszczowych. Gotowi na spróbowanie?:)

Więcej o amarantusie poczytacie tu:

Amarantus - nasze sprawdzone przepisy na złoto Inków.

Skład: melasa buraczana, ekspandowane nasiona amarantusa (38%), płatki owsiane, orzeszki ziemne (6%), miazga arachidowa (6%). Produkt może zawierać nasiona sezamu.

KTO SERWUJE?

Przedstawiamy Wam KUBARĘ. To jedna z większych rodzimych firm zajmujących się produkcją ekologicznej żywności. Nie mogło jej u nas zabraknąć, bo to mistrzowie zdrowego podania zbóż. Odkryłyśmy ją szukając kilka lat temu zdrowych przekąsek i ciekawych śniadań dla naszych dzieci. Przyjęła się i została na stałe. Możemy ręczyć, że jej produkty zjada się pysznie w najróżniejszych konfiguracjach Czuć, że zostały stworzone z pasji. Żadnych ulepszaczy i sztucznych dodatków. Prostota i naturalne składniki - wg nas to jest to!

DOBRA KALORIA to marka Kubary, która jak sama nazwa wskazuje, ma nam dostarczyć dobrych kalorii. Dobrych, czyli nie pustych, tylko niosących ze sobą maksymalnie dużo właściwości odżywczych niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania organizmu.

Amarantuski orzechowe 100 g

Kubara
7.69
- +