chrupiacy orzech

Baton owocowy chrupiący orzech 35 g

3.29 zł
- +

Kubara stworzył swoje batony, bo ich potrzebował. Jeżdżąc na nartach pomyślał, że brakuje mu zdrowego źródła energii, które można ze sobą zabrać do kieszeni. I nabrać po nim sportowej mocy☺ A że zawodowo zajmuje się jedzeniem, po prostu coś takiego zrobił. Baton jest w 100% naturalny. Chrupie delikatnie. W 88% składa się z orzechów i owoców. Ma smak masła orzechowego. Słodzony jest daktylami. Dostarczają one cukrów prostych idealnych dla sportowców i są przez nich szczególnie cenione. Dodatkowo zapobiegają miażdżycy i pomagają złagodzić objawy menopauzy. Orzechy ziemne z których składa się baton dostarczą Ci nienasyconych kwasów tłuszczowych zmniejszających ryzyko chorób serca oraz witaminy z grupy B i E korzystnie wpływające na pracę mózgu i kondycję skóry.

Smacznego.

Skład: Daktyle, orzeszki ziemne (29%), chrupki zbożowe (mąka kukurydziana, mąka ryżowa). Może zawierać kawałki pestek owoców.

KTO SERWUJE?

Przedstawiamy Wam KUBARĘ. To jedna z większych rodzimych firm zajmujących się produkcją ekologicznej żywności. Nie mogło jej u nas zabraknąć, bo to mistrzowie zdrowego podania zbóż. Odkryłyśmy ją szukając kilka lat temu zdrowych przekąsek i ciekawych śniadań dla naszych dzieci. Przyjęła się i została na stałe. Możemy ręczyć, że jej produkty zjada się pysznie w najróżniejszych konfiguracjach Czuć, że zostały stworzone z pasji. Żadnych ulepszaczy i sztucznych dodatków. Prostota i naturalne składniki - wg nas to jest to!

DOBRA KALORIA to marka Kubary, która jak sama nazwa wskazuje, ma nam dostarczyć dobrych kalorii. Dobrych, czyli nie pustych, tylko niosących ze sobą maksymalnie dużo właściwości odżywczych niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania organizmu.

Baton owocowy chrupiący orzech 35 g

Kubara
3.29
- +