kakowiec mieta

Baton owocowy kakaowiec i mięta 35 g

3.99 zł
- +

Kubara stworzył swoje batony, bo ich potrzebował. Jeżdżąc na nartach pomyślał, że brakuje mu zdrowego źródła energii, które można ze sobą zabrać do kieszeni. I nabrać po nim sportowej mocy☺ A że zawodowo zajmuje się jedzeniem, po prostu coś takiego zrobił. Baton jest w 100% naturalny.

Owocowo- orzechowe batony cieszyły się takim powodzeniem, że Kubara poszedł za ciosem i stworzył kolejne smaki. Kakaowiec i mięta to jedna z batonowych nowości bazująca na dodatkach super zdrowych dodatków obiegowo nazywanych super foods. Kakaowiec z miętą naprawdę się lubią - a przynajmniej w tym batonie. Zaświadczam!

Skład: Daktyl, orzechy (orzechy nerkowca, migdały), ziarno kakaowca (4,5%), kakao, mięta (2%)... i to wszystko! Bez dodatku cukru. Zawiera naturalnie występujące cukry. Produkt naturalny. Może zawierać kawałki pestek owoców.

KTO SERWUJE?

Przedstawiamy Wam KUBARĘ. To jedna z większych rodzimych firm zajmujących się produkcją ekologicznej żywności. Nie mogło jej u nas zabraknąć, bo to mistrzowie zdrowego podania zbóż. Odkryłyśmy ją szukając kilka lat temu zdrowych przekąsek i ciekawych śniadań dla naszych dzieci. Przyjęła się i została na stałe. Możemy ręczyć, że jej produkty zjada się pysznie w najróżniejszych konfiguracjach Czuć, że zostały stworzone z pasji. Żadnych ulepszaczy i sztucznych dodatków. Prostota i naturalne składniki - wg nas to jest to!

DOBRA KALORIA to marka Kubary, która jak sama nazwa wskazuje, ma nam dostarczyć dobrych kalorii. Dobrych, czyli nie pustych, tylko niosących ze sobą maksymalnie dużo właściwości odżywczych niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania organizmu.

Baton owocowy kakaowiec i mięta 35 g

Kubara
3.99
- +