ziarna kakaowca

Baton owocowy ziarna kakaowca 35 g

3.99 zł
Produkt niedostępny

Kubara stworzył swoje batony, bo ich potrzebował. Jeżdżąc na nartach pomyślał, że brakuje mu zdrowego źródła energii, które można ze sobą zabrać do kieszeni. I nabrać po nim sportowej mocy☺ A że zawodowo zajmuje się jedzeniem, po prostu coś takiego zrobił. Baton jest w 100% naturalny.

Owocowo- orzechowe batony cieszyły się takim powodzeniem, że Kubara poszedł za ciosem i stworzył kolejne smaki. Ziarna kakaowca to jedna z batonowych nowości bazująca na dodatkach super zdrowych dodatków obiegowo nazywanych super foods. Prosty, dobry smak.

Skład: Daktyl, orzechy (orzechy nerkowca, migdały), ziarno kakaowca (8%), kakao

KTO SERWUJE?

Przedstawiamy Wam KUBARĘ. To jedna z większych rodzimych firm zajmujących się produkcją ekologicznej żywności. Nie mogło jej u nas zabraknąć, bo to mistrzowie zdrowego podania zbóż. Odkryłyśmy ją szukając kilka lat temu zdrowych przekąsek i ciekawych śniadań dla naszych dzieci. Przyjęła się i została na stałe. Możemy ręczyć, że jej produkty zjada się pysznie w najróżniejszych konfiguracjach Czuć, że zostały stworzone z pasji. Żadnych ulepszaczy i sztucznych dodatków. Prostota i naturalne składniki - wg nas to jest to!

DOBRA KALORIA to marka Kubary, która jak sama nazwa wskazuje, ma nam dostarczyć dobrych kalorii. Dobrych, czyli nie pustych, tylko niosących ze sobą maksymalnie dużo właściwości odżywczych niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania organizmu.

Baton owocowy ziarna kakaowca 35 g

Kubara
3.99
Produkt niedostępny