chrupiaca gryka z melasa i migdalami

Chrupiąca gryka z melasą i migdałami 100 g

6.60 zł
- +

Cena promocyjna ze względu na zbliżającą się datę przydatności: 19.09.2018 r.

W paczuszce znajdziesz przede wszystkim ekspandowane ziarno gryki, które stanowi 2/3 jej zawartości. Proces ekspandowania przebiega krócej niż domowe gotowanie, dzięki czemu gryka zachowuje swoje właściwości. A ma co zachowywać. Ma wysokiej jakości białko, stanowiące aż 80% wartości żywieniowej jajka kurzego, które jest uznawane za białko wzorcowe. Mnóstwo błonnika (jak to kasza). Witaminy z grupy B, wpływające korzystnie na układ nerwowy. I całą masę soli mineralnych, które podnoszą odporność. W sam raz na jesień! W tym wydaniu gryka dosłodzona jest bogatą z żelazo melasą buraczaną. I dosmaczona chrupiącymi migdałami (czuć je w smaku). Moje dzieci uwielbiają ją chrupać samą na podwieczorek. Czasem jak znudzi nam się owsianka albo gotowana kasza jaglana jemy ją również na śniadanie z wegańskim mlekiem lub jogurtem (w zależności od preferencji).

Składniki: ekspandowane ziarno gryki (72 g*), melasa buraczana (37 g*), migdały (5,3 g*).

KTO SERWUJE?

Przedstawiamy Wam KUBARĘ. To jedna z większych rodzimych firm zajmujących się produkcją ekologicznej żywności. Nie mogło jej u nas zabraknąć, bo to mistrzowie zdrowego podania zbóż. Odkryłyśmy ją szukając kilka lat temu zdrowych przekąsek i ciekawych śniadań dla naszych dzieci. Przyjęła się i została na stałe. Możemy ręczyć, że jej produkty zjada się pysznie w najróżniejszych konfiguracjach Czuć, że zostały stworzone z pasji. Żadnych ulepszaczy i sztucznych dodatków. Prostota i naturalne składniki - wg nas to jest to!

DOBRA KALORIA to marka Kubary, która jak sama nazwa wskazuje, ma nam dostarczyć dobrych kalorii. Dobrych, czyli nie pustych, tylko niosących ze sobą maksymalnie dużo właściwości odżywczych niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania organizmu.

Chrupiąca gryka z melasą i migdałami 100 g

Kubara
6.60
- +