chrupiaca pszenica z melasa i amarantusem

Chrupiąca pszenica z melasą i amarantusem 150 g

7.79 zł
Produkt niedostępny

W środku paczuszki znajdziesz pszenicę ekspandowaną podaną w skorupce z bogatej w żelazo melasy buraczanej. Ma dość klasyczny, delikatny smak. Proces ekspandowania przebiega krócej niż domowe gotowanie, dzięki czemu pszenica zachowuje swoje właściwości. Do tego dla wzbogacenia wartości odżywczych dodany jest amarantus. Amarantus, nazywany złotem Inków, zawiera więcej wapnia niż mleko, więcej żelaza niż szpinak, więcej magnezu niż czekolada, więcej błonnika niż owies i białko bardziej wartościowe niż sojowe.

Moje dzieci uwielbiają ją chrupać samą na podwieczorek. Czasem jak znudzi nam się owsianka albo gotowana kasza jaglana jemy ją również na śniadanie z wegańskim mlekiem lub jogurtem (w zależności od preferencji).

Więcej o amarantusie poczytacie tu:

Amarantus - nasze sprawdzone przepisy na złoto Inków.

Skład: pszenica ekspandowana (56 g*), melasa buraczana (32 g*), ekspandowane nasiona amarantusa (22 g*).

KTO SERWUJE?

Przedstawiamy Wam KUBARĘ. To jedna z większych rodzimych firm zajmujących się produkcją ekologicznej żywności . Nie mogło jej u nas zabraknąć, bo to mistrzowie zdrowego podania zbóż. Odkryłyśmy ją szukając kilka lat temu zdrowych przekąsek i ciekawych śniadań dla naszych dzieci. Przyjęła się i została na stałe. Możemy ręczyć, że jej produkty zjada się pysznie w najróżniejszych konfiguracjach Czuć, że zostały stworzone z pasji. Żadnych ulepszaczy i sztucznych dodatków. Prostota i naturalne składniki - wg nas to jest to!

DOBRA KALORIA to marka Kubary, która jak sama nazwa wskazuje, ma nam dostarczyć dobrych kalorii. Dobrych, czyli nie pustych, tylko niosących ze sobą maksymalnie dużo właściwości odżywczych niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania organizmu.

Chrupiąca pszenica z melasą i amarantusem 150 g

Kubara
7.79
Produkt niedostępny