chrupiaca pszenica z melasa i migdalami

Chrupiąca pszenica z melasą i migdałami 120 g

7.99 zł
- +

W środku paczuszki znajdziesz pszenicę ekspandowaną podaną w skorupce z bogatej w żelazo melasy buraczanej. Ma dość klasyczny, delikatny smak. Proces ekspandowania przebiega krócej niż domowe gotowanie, dzięki czemu pszenica zachowuje swoje właściwości. Migdały lekko chrupią podczas jedzenia. Moje dzieci uwielbiają ją chrupać samą na podwieczorek. Czasem jak znudzi nam się owsianka albo gotowana kasza jaglana jemy ją również na śniadanie z wegańskim mlekiem lub jogurtem (w zależności od preferencji).

Skład: pszenica ekspandowana (71 g*), melasa buraczana (35 g*), migdały (5 g*).  

KTO SERWUJE?

Przedstawiamy Wam KUBARĘ. To jedna z większych rodzimych firm zajmujących się produkcją ekologicznej żywności. Nie mogło jej u nas zabraknąć, bo to mistrzowie zdrowego podania zbóż. Odkryłyśmy ją szukając kilka lat temu zdrowych przekąsek i ciekawych śniadań dla naszych dzieci. Przyjęła się i została na stałe. Możemy ręczyć, że jej produkty zjada się pysznie w najróżniejszych konfiguracjach Czuć, że zostały stworzone z pasji. Żadnych ulepszaczy i sztucznych dodatków. Prostota i naturalne składniki - wg nas to jest to!

DOBRA KALORIA to marka Kubary, która jak sama nazwa wskazuje, ma nam dostarczyć dobrych kalorii. Dobrych, czyli nie pustych, tylko niosących ze sobą maksymalnie dużo właściwości odżywczych niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania organizmu.

Chrupiąca pszenica z melasą i migdałami 120 g

Kubara
7.99
- +