otrebusie

Otrębusie bez dodatku cukru 170 g

8.00 zł
Produkt niedostępny

Otrębusie to ciastka przebogate w błonnik. Zawierają go dziesięć razy więcej niż klasyczne herbatniki z białej mąki. Ze względu na to oraz na fakt, że mają niewielką ilość przyswajanych cukrów aktywizują metabolizm, skracają czas przebywania jedzenia w przewodzie pokarmowym. Otrębusie mają w dodatku dość unikalną recepturę opartą o połączenie wysokiej zawartości otrąb i jogurtu. Gotowi na przekąskę? Start!

Skład: mąka pszenna, otręby pszenne (24%), nasiona sezamu, oleje roślinne (palmowy, rzepakowy, kokosowy), substancja słodząca (sorbitol), jogurt (mleko), żółtka jaj, substancja spulchniająca (wodorowęglan amonu), aromat waniliowy, substancja słodząca (cyklaminian sodu). Produkt może zawierać orzeszki ziemne.

KTO SERWUJE?

Przedstawiamy Wam KUBARĘ. To jedna z większych rodzimych firm zajmujących się produkcją ekologicznej żywności. Nie mogło jej u nas zabraknąć, bo to mistrzowie zdrowego podania zbóż. Odkryłyśmy ją szukając kilka lat temu zdrowych przekąsek i ciekawych śniadań dla naszych dzieci. Przyjęła się i została na stałe. Możemy ręczyć, że jej produkty zjada się pysznie w najróżniejszych konfiguracjach Czuć, że zostały stworzone z pasji. Żadnych ulepszaczy i sztucznych dodatków. Prostota i naturalne składniki - wg nas to jest to!

DOBRA KALORIA to marka Kubary, która jak sama nazwa wskazuje, ma nam dostarczyć dobrych kalorii. Dobrych, czyli nie pustych, tylko niosących ze sobą maksymalnie dużo właściwości odżywczych niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania organizmu.

Otrębusie bez dodatku cukru 170 g

Kubara
8.00
Produkt niedostępny