prazone pestki dyni

Prażone pestki dyni 60 g

6.69 zł
Produkt niedostępny

Pestki dyni to jedna z tych rzeczy, które należałoby mieć zawsze w domu. Nadają się do wielu sałatek, do wszystkich owsianek, komosianek, jaglanek i tym podobnych. Dorzucać je warto, bo to świetne źródło nienasyconych kwasów tłuszczowych, a do tego witaminy E, cynku, magnezu i żelaza. 

Te od Kubary są prażone w gorącym powietrzu, a nie w tłuszczu, co nadaje im specyficzny smak.

Na naszym blogu znajdziecie przepisy z wykorzystaniem prażonych pestek dyni:

Pasta z ziaren i zieleniny. Zdrowie w czystej postaci!
Krem z buraków. Warzywna rozgrzewka.

Truskawka z kokosem, czyli owsianko zrób się sama.

Baton energetyczny domowej roboty.

Bułeczki amarantusowo-gryczane. Ekspresowe wypieki domowej roboty.

Skład: Prażone pestki dyni: nasiona dyni bezłuskowej

KTO SERWUJE?

Przedstawiamy Wam KUBARĘ. To jedna z większych rodzimych firm zajmujących się produkcją ekologicznej żywności. Nie mogło jej u nas zabraknąć, bo to mistrzowie zdrowego podania zbóż. Odkryłyśmy ją szukając kilka lat temu zdrowych przekąsek i ciekawych śniadań dla naszych dzieci. Przyjęła się i została na stałe. Możemy ręczyć, że jej produkty zjada się pysznie w najróżniejszych konfiguracjach Czuć, że zostały stworzone z pasji. Żadnych ulepszaczy i sztucznych dodatków. Prostota i naturalne składniki - wg nas to jest to!

DOBRA KALORIA to marka Kubary, która jak sama nazwa wskazuje, ma nam dostarczyć dobrych kalorii. Dobrych, czyli nie pustych, tylko niosących ze sobą maksymalnie dużo właściwości odżywczych niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania organizmu.

Prażone pestki dyni 60 g

Kubara
6.69
Produkt niedostępny