OKLADKA-SKLEP-44

KUKBUK nr 2(44/2020) Całe szczęście

19.00 zł
- +

Ten numer Kukbuka to numer dobrych wiadomości, a komu się teraz nie przydadzą dobre wiadomości?

W roli głównej rabarbar. Jest też uczta wielkanocna i kilka gier, które podkręcą spotkanie.

Jest rozmowa z psycholożką, Natalią de Barbaro, która opowiada, że każda z nas jest jak dom, ma salon, ale i mniej wyjściowe kawałki.

Możemy obejrzeć zdjęcia Anny Dąbrowskiej. Można odwiedzić Annę Mączyńską i obejrzeć u niej na przykład talerz Agnieszki Osieckiej, czy kawałek gipsu na którym podpisał się Dwurnik

KTO SERWUJE?

Jeśli lubicie dobre i pięknie podane jedzenie to bardzo możliwe, że już znacie KUKBUK. Ten absolutnie zjawiskowy dwumiesięcznik jest wydawany już od 2012 roku i do tej pory nigdy i ani na jotę nie stracił na najwyższej jakości. Jest trochę książką kucharską, trochę albumem z tak pięknymi zdjęciami, że dech w piersiach zapierają, a trochę magazynem lifestylowym "do poczytania". Wszystko w nim, jak sama nazwa wskazuje, kręci się wokół znakomitości kulinarnych. KUKBUK zdobi kuchnię i zostaje z nami na długo. KUKBUKA się nie wyrzuca. Zawsze można wrócić do zawartych w nim przepisów. I zawsze z przyjemnością można nasycić oczy jego cudowną szatą graficzną (m.in. za zdjęcia i szatę graficzną KUKBUK dostał zresztą liczne nagrody).

KUKBUK nr 2(44/2020) Całe szczęście

19.00
- +