KB43_okladka_72

KUKBUK nr 43 Namaste

19.00 zł
- +

Ten numer zaplanowany został nieco na przekór zimie - jest stół w stylu bollywódzkim, dla tych, co tęsknią za słońcem (a są inni, ja się pytam?). Jest kolorowo i intensywnie smakowo.

Znajdziecie też co nieco do poczytania. Niezła gratka dla czytelniczych maniaków, czyli wywiad z Michałem Nogasiem, któremu rozmowy z pisarzami pomagają zrozumieć świat.

Wizyta u Hani Rani, która uprawia smakowite jam session. 

I coś niecoś o oddychanizmie (dla mnie nowość, a dla Was?)

Jeśli lubicie dobre i pięknie podane jedzenie to bardzo możliwe, że już znacie KUKBUK. Ten absolutnie zjawiskowy dwumiesięcznik jest wydawany już od 2012 roku i do tej pory nigdy i ani na jotę nie stracił na najwyższej jakości. Jest trochę książką kucharską, trochę albumem z tak pięknymi zdjęciami, że dech w piersiach zapierają, a trochę magazynem lifestylowym "do poczytania". Wszystko w nim, jak sama nazwa wskazuje, kręci się wokół znakomitości kulinarnych. KUKBUK zdobi kuchnię i zostaje z nami na długo. KUKBUKA się nie wyrzuca. Zawsze można wrócić do zawartych w nim przepisów. I zawsze z przyjemnością można nasycić oczy jego cudowną szatą graficzną (m.in. za zdjęcia i szatę graficzną KUKBUK dostał zresztą liczne nagrody).

Zapraszam Was serdecznie do poczytania.

KUKBUK nr 43 Namaste

19.00
- +