okladka_sklep_47 (1)

Kukbuk nr 5 Ziemianie

19.00 zł
- +

We wrześniowo-październikowym numerze Kukbuk sięga do korzeni i odkrywa więzi łączące nas z przyrodą. Zainspirowany zjawiskiem współczesnego ziemiaństwa, dzieli się przepisami z przeszłości, sezonowymi dobrami i zachęca do kreatywności na tym polu.

W roli głównej występują tym razem aromatyczne grzyby, a zaraz po nich inne sezonowe dobra. Wśród nich królują drogocenne owoce drzew – jarzębina, jałowiec i kasztany. Tym razem Kukbuk zaprasza na niedzielny obiad, pełen otulających i wywołujących nostalgię smaków. A na deser zatopione w cieście rumiane jabłka.

Jeśli lubicie dobre i pięknie podane jedzenie to bardzo możliwe, że już znacie KUKBUK. Ten absolutnie zjawiskowy dwumiesięcznik jest wydawany już od 2012 roku i do tej pory nigdy i ani na jotę nie stracił na najwyższej jakości. Jest trochę książką kucharską, trochę albumem z tak pięknymi zdjęciami, że dech w piersiach zapierają, a trochę magazynem lifestylowym "do poczytania". Wszystko w nim, jak sama nazwa wskazuje, kręci się wokół znakomitości kulinarnych. KUKBUK zdobi kuchnię i zostaje z nami na długo. KUKBUKA się nie wyrzuca. Zawsze można wrócić do zawartych w nim przepisów. I zawsze z przyjemnością można nasycić oczy jego cudowną szatą graficzną (m.in. za zdjęcia i szatę graficzną KUKBUK dostał zresztą liczne nagrody).

Kukbuk nr 5 Ziemianie

KUKBUK
19.00
- +