_MG_0757

Kwasek pigwowcowy 160 g

9.65 zł
Produkt niedostępny

To jest kwaśne! Jak to kwasek. Ale nie zniechęcajcie się. Pieczywa wprawdzie takim kwaskiem nie posmarujecie, ale za to jest wprost idealny do zrobienia domowej wersji lemoniady (tu limitem jest tylko Wasz wyobraźnia), jako zakwaszacz do zup, sosów, czy marynat.

Oczywiście to cudowne źródło witaminy C. Pigwowiec ma jej więcej niż cytryna, za to w przeciwieństwie do cytryny rośnie lokalnie na mazurskich polach (Świat Pigwowca pochodzi bowiem z Mazur).


Skład: 100% przecieru z owoców pigwowca.

KTO SERWUJE?

Przedstawiamy Wam Świat Pigwowca. Wytwórcę najróżniejszych pigwowcowych pyszności. Pigwowca kochamy miłością absolutną. Tak jak pigwę, do której jest podobny pod kątem właściwości. I doceniamy zdrowotnie. To bomba witaminy C i innych witamin oraz minerałów wspomagających odporność. Na jesieni wręcz obowiązkowa w diecie. Nasza przygoda ze Światem Pigwowca zaczęła się w karczmie Stary Młyn na Mazurach. Jak mówi właściciel Świata Pigwowca to miejsce od którego w ogóle wszystko się zaczęło, bo tu powstał pomysł na markę. Mój Pierworodny skosztował Pigwoniady (lemoniady z pigwy) i... wsiąkł! Ciągle przypominał, żebym ją znów kupiła... a nie było łatwo. Wymusił, żebym koniecznie zaopatrzyła w nią swój sklep. Tak czynię. Dziecku się nie odmawia ☺ A sobie nie odmówię pysznych syropów do herbaty. I Was gorąco zachęcam – na pohybel chorobom!

Kwasek pigwowcowy 160 g

Świat Pigwowca
9.65
Produkt niedostępny