orientalny rabarbar

Orientalny rabarbar 200 g

13.69 zł
- +

Rabarbar to smak ogródka mojej babci. Kwaśny rabarbar maczany w białym cukrze – oj takim smakiem można było delektować się tylko wtedy, mając kilka lat, w letnie wieczory z zapachem maciejki w tle. Orientalny rabarbar znajduje złoty środek pomiędzy słodyczą i naturalnie kwaskowatym smakiem świeżego rabarbaru. Zapach konfitury rabarbarowej jest pełny i bogaty, przypomina świeżo ścięte liście rabarbaru. Smak jest potwierdzeniem aromatu, krągły, kompleksowy z wyczuwalną nutą karmelu i świeżego masła. Posmak zostaje na długo, jest owocowy z akcentem świeżych przypraw korzennych. To nie przygoda kulinarna, z Luks Pomada chce się być, na co dzień.

Skład: rabarbar (45%), cebula, cukier, ocet jabłkowy, imbir, cynamon, pektyna (substancja zagęszczająca), chili, goździki, papryka ostra. Sporządzono z 89 g owoców i warzyw na 100 g produktu.

Wartości odżywcze: 521 kJ/125 kcal w 100 g produktu 47 kJ/11 kcal w 9 g produktu (łyżeczka).

KTO SERWUJE?

Luks Pomada postawiło na naturalne surowce z polskich sadów, ogrodów i warzywników. Brzmi nudno? Oj nie, na pewno nie w przypadku tego wytwórcy, który sam siebie przedstawia, jako kulinarnego geeka. Za Luks Pomadą stoją naturalne surowce, ręczna robota i najlepsze tradycje. Producent zdradza fascynację 20-leciem międzywojennym, kiedy to na polskich stołach królowały wyśmienite raki, ryby, mięsa i sery, a w przygotowywanie potraw wkładano serce i doświadczenie wielu pokoleń. Luks Pomada nadaje tradycyjnym daniom lekki i nowoczesny charakter, a nowym kompozycjom dodaje głębi smaku. Podoba nam się historia powstania Luks Pomada, które wyrosło ze znudzenia masowymi produktami. I faktycznie z produktami Luks Pomada nudy nie zaznacie.

Orientalny rabarbar 200 g

Luks Pomada
13.69
- +