mirabelka luks pomada

Powidła mirabelka 200 g

13.69 zł
Produkt niedostępny

Konfitura z mirabelek to jak przedstawia je Luks Pomada wspomnienie wakacji spędzonych na wsi. Coś w tym jest. Choć u mnie przed blokiem na warszawskim śródmieściu też rośnie mirabelka. Dzikie miasto ☺, bo mirabelka zwykle rośnie dziko, na polach. To słoneczny, żółty i nieco twardy owoc. Przy smakowaniu go – jak to się zwykło mówić w podstawówce – czasem mogło trochę wykręcać twarz. Tymczasem w wersji Luks Pomada mirabelka przeżywa swój wielki come back. Owocowy słodko-kwaśny aromat wzmacniają goździki. Jest sielsko, ale też bardzo współcześnie. Jednym słowem – smakowicie.

Skład: śliwka mirabelka (58,7%), morela suszona (20%), cukier, ziele angielskie. Sporządzono z 150 g owoców i warzyw na 100 g produktu. 

Powidła z mirabelek wykorzystacie w przepisach z naszego bloga:

Placuszki dyniowo-kokosowe - 3 x TAK!

KTO SERWUJE?

Luks Pomada postawiło na naturalne surowce z polskich sadów, ogrodów i warzywników. Brzmi nudno? Oj nie, na pewno nie w przypadku tego wytwórcy, który sam siebie przedstawia, jako kulinarnego geeka. Za Luks Pomadą stoją naturalne surowce, ręczna robota i najlepsze tradycje. Producent zdradza fascynację 20-leciem międzywojennym, kiedy to na polskich stołach królowały wyśmienite raki, ryby, mięsa i sery, a w przygotowywanie potraw wkładano serce i doświadczenie wielu pokoleń. Luks Pomada nadaje tradycyjnym daniom lekki i nowoczesny charakter, a nowym kompozycjom dodaje głębi smaku. Podoba nam się historia powstania Luks Pomada, które wyrosło ze znudzenia masowymi produktami. I faktycznie z produktami Luks Pomada nudy nie zaznacie.

Powidła mirabelka 200 g

Luks Pomada
13.69
Produkt niedostępny