prosto z sadu 3

Naturalny sok jabłkowy 3 l

21.99 zł
- +

To pyszny sok tłoczony wyłącznie ze świeżych owoców zbieranych na Mazowszu. Nie ma w nim żadnych dodatków. Jest delikatnie pasteryzowany (delikatnie to znaczy w temperaturze osiemdziesięciu kilku stopni, takiej, która pozwala zachować więcej wartości odżywczych).

Wersja 5 litrowa soku bazuje na połączeniu dwóch odmian jabłek, jonagoldów i topazów. Ma głęboki smak i jest dość słodka.

Sok można trzymać w temperaturze pokojowej przez 14 dni od otwarcia. Wytwórca poleca go jednak pić delikatnie schłodzony, wtedy smakuje najlepiej. Sok jest pakowany w tekturowe opakowania wewnątrz których znajduje się torba z kranikiem. w niej znajduje się sok. Instrukcja otwarcia soku znajduje się na opakowaniu.

Skład: 100% sok jabłkowy tłoczony

KTO SERWUJE?

Znacie te książeczki dla dzieci z serii "Mam przyjaciela..." i tu wstawiamy kolejne zawody? I dalej możemy zaznajomić dzieci z tym, czym zajmuje się osoba w danym zawodzie? Otóż ja mogę napisać "Mam przyjaciela rolnika":) I z tej znajomości korzystam aktualnie w Jadłosferze. "Prosto z sadu" to firma mojego wieloletniego znajomego i jego przemiłej żony. Hubert przejął gospodarstwo rolne swojego Taty i od lat produkuje pyszne soki, które zawsze przynosił nam na różne towarzyskie okazje. Stąd wiem, że są pyszne! Aktualnie Hubert zmienia swoją uprawę na ekologiczną. Jeszcze nie ma certyfikatu (na to trzeba poczekać), ale już działa zgodnie z założeniami upraw ekologicznych (a więc idzie w jedynie słusznym kierunku, opryskom mówimy stop).

Naturalny sok jabłkowy 3 l

Prosto z sadu
21.99
- +