płatkidrozdzowe

Płatki drożdżowe nieaktywne BIO 100 g

25.99 zł 23.39 zł
- +

Płatki drożdżowe z Bioplanet są nieaktywne, to znaczy, że są nieaktywną formą drożdży. Powstają z drożdży, mąki pszennej i soli morskiej (wszystkie składniki są oczywiście w wydaniu ekologicznym, w końcu to specjalizacja Bioplanet). Mają dużo aminokwasów i witamin z grupy B, czyli takich, co pozytywnie wpływają na nasz układ nerwowy. Bardzo przydają się w kuchni, zwłaszcza tej wegańskiej i wegetariańskiej, bo dodają lekko orzechowego, ale i serowego posmaku; nadadzą się też znakomicie do zagęszczania wegańskich warzywnych past, pasztetów kotletów, czy zup.

Macie ochotę na przepis z wykorzystaniem płatków? Bardzo proszę! Proponuję Wam wegańskie pesto. Zmiksujcie pęczek bazylii z garścią orzechów nerkowca, łyżką płatków drożdżowych, 2 łyżkami oliwy, 2 ząbkami czosnku i szczyptą soli. Gotowe! Więcej pomysłów? Wegańska (nie tylko dla wegan, bo przede wszystkim zdrowsza) wersja parmezanu - zmiksujcie 2/3 szklanki migdałów z 2 płaskimi łyżkami płatków drożdżowych, szczyptą chilli, kurkumy i soli.

Skład: drożdże*, mąka pszenna*, sól morska (*certyfikowany składnik ekologiczny)


KTO SERWUJE?

Przedstawiamy Wam Bioplanet. Choć w zasadzie ich chyba przedstawiać nie trzeba. To lider w zakresie produkcji ekologicznej żywności. Działa na naszym rynku od blisko dziesięciu lat. Budzi zaufanie. Przetestowało ją już wielu. Klasycznie dowozi zdrowie.

Płatki drożdżowe nieaktywne BIO 100 g

Bioplanet
23.39 25.99
- +

Spróbujcie naszych smaków

Pokaż więcej