nerkowiec+kokos

Krem z orzechów nerkowca z kokosem Basia Basia 200 g

25.99 zł
- +

Basia Basia zawsze jest w formie - ich smaki są absolutnie bezbłędne! Tak jest i tym razem. W tym słoiczku nie ma żadnych słodzików i udziwnionych dodatków, ale proste połączenie nerkowców z kokosem i odrobiną soli himalajskiej jest tak idealne i tak wyjątkowe w swojej prostocie, że mucha nie siada! I nerkowiec i kokos są naturalnie słodkie w smaku, więc to gratka dla tych, co lubią słodko.

Skład: prażone orzechy nerkowca - 80%, miąższ z kokosa - 20% sól himalajska. Informacja dla alergików: może zawierać orzeszki ziemne, migdały, orzechy laskowe, sezam i inne orzechy.

KTO SERWUJE?

Przedstawiamy Wam Alpi Smaki. To kolejna u nas firma rodzinna. Jej historia jest jeszcze krótka, ale już owiana sukcesami. Zaczęli od gotowania dla siebie, dla zachowania smaków z izraelskich wakacji, ale wieści o dobrym hummusie szybko się rozeszły. Ja odkryłam ich z lenistwa, poszukując sposobu na to, żeby zapewnić Pierworodnemu dobry hummus na rodzinne kolacje (pożera go w ilościach niespotykanych!), a nie musieć go samodzielnie przyrządzać... Alpi Hummus wstrzelił się idealnie, bo to sama natura. Żadnej chemii! A o to przecież chodzi. O to i o smak. A to też jest zaliczone... na 6tkę ;) A jeszcze do tego mają masło z nieprzetworzonych orzechów ziemnych – to jest to! Moje dzieci (vel orzechowi fanatycy) oszalały z zachwytu. Zjadajcie i Wy!

Krem z orzechów nerkowca z kokosem Basia Basia 200 g

Alpi
25.99
- +