_MG_0756

Dżem z pigwowca 180 g

9.69 zł
Produkt niedostępny

Przedstawiam Wam specjał rodem z Mazur. Pan Radek, właściciel świata Pigwowca, zajmuje się uprawą pigwowca i z tegoż pigwowca tworzy rozmaite cuda. Zaczął od uwielbianej przez wielu (na przykład przeze mnie i mojej rodziny) pigwoniady, a z czasem poszerzał swoją ofertę.

Jedną z najnowszych propozycji jest dżem z pigwowca. Skład jest prościutki jak drut, bo znajdziecie w nim tylko pigwowiec i cukier, czyli receptura iście domowa i tradycyjna. Smak za to nieco nieoczywisty, bo mocno kwaskowaty pigwowiec przełamany jest słodyczą. Jeśli lubicie takie zestawienia, to spróbujcie!

Skład: 75% przecieru z pigwowca, 25% cukru trzcinowego, 

Przepisy z wykorzystaniem dżemu znajdziesz na naszym blogu:

Kukurydziane ciasteczka z dżemem. Najprostszy wypiek świata!


  KTO SERWUJE?

  Przedstawiamy Wam Świat Pigwowca. Wytwórcę najróżniejszych pigwowcowych pyszności. Pigwowca kochamy miłością absolutną. Tak jak pigwę, do której jest podobny pod kątem właściwości. I doceniamy zdrowotnie. To bomba witaminy C i innych witamin oraz minerałów wspomagających odporność. Na jesieni wręcz obowiązkowa w diecie. Nasza przygoda ze Światem Pigwowca zaczęła się w karczmie Stary Młyn na Mazurach. Jak mówi właściciel Świata Pigwowca to miejsce od którego w ogóle wszystko się zaczęło, bo tu powstał pomysł na markę. Mój Pierworodny skosztował Pigwoniady (lemoniady z pigwy) i... wsiąkł! Ciągle przypominał, żebym ją znów kupiła... a nie było łatwo. Wymusił, żebym koniecznie zaopatrzyła w nią swój sklep. Tak czynię. Dziecku się nie odmawia ☺ A sobie nie odmówię pysznych syropów do herbaty. I Was gorąco zachęcam – na pohybel chorobom!

  Dżem z pigwowca 180 g

  Świat Pigwowca
  9.69
  Produkt niedostępny