eko_z goryccc 32_rba

Lubczyk liść 20 g

8.10 zł
- +

Wywodzi się z rodziny selerowatych. Ma intensywny, zdecydowany smak. Świetny z kapustą, szpinakiem. Nadaje się do wielu zup. Często stosowany do rosołu.

Niegdyś wierzono w jego działanie wzmagające popęd płciowy. I coś w tym jest, bo poprawia ukrwienie narządów płciowych. Pomaga też w leczeniu nerek i dróg moczowych.

Moja propozycja na wykorzystanie lubczyku to pomysł na bardzo prostą, codzienną, (u mnie kolacyjną)  sałatkę składającą się z miksu sałat z rukolą, 4 pomidorów, papryki, czerwonej cebuli i sosu zrobionego z 2 łyżek oliwy, 2 łyżek octu jabłkowego, wyciśniętego 1 ząbku czosnku, łyżeczki suszonego lubczyku i połowy łyżeczki suszonego chilli. 

Lubczyk Visany nie zawiera chemicznych konserwantów i polepszaczy smaku.

KTO SERWUJE?

 

Visana to wytwórca przypraw odkryty przez nas w okresie praktykowania diety tzw. „bezbiałkowej“ czyli wówczas, gdy wydaje się, że wszystko co zjesz powoduje kolkę u Twojego malucha. Visana ratuje każdą dietetyczną potrawę, a wyrafinowanym dodaje dobrego smaku. Naturalne składniki i oryginalne mieszanki – tak najkrócej scharakteryzowałybyśmy tego producenta. Bez polepszaczy smaku i bez mitycznego glutaminianu smaku, ale na jadlosfera.pl to chyba oczywiste!

 

Kilka mieszanek przypraw tego producenta jest wprost nie do zastąpienia. Naszymi faworytami są przyprawa do chleba i wszystkie wariacje na temat suszonych pomidorów. To idealne zestawy dla tych, którzy w kuchni pichcą szybko, ale potem długo jedzą delektując się smakiem i dobrym towarzystwem.

Lubczyk liść 20 g

Visana
8.10
- +