Pyłek kwiatowy 150 g

Pyłek kwiatowy 150 g

15.99 zł 14.39 zł
- +

Pewnie każdemu z Was zdążyło się już obić o uszy pojęcie "pyłek kwiatowy" - że zdrowy, że warto, że robi się modny ostatnio. Ale czy wiecie coś więcej?

Jeśli nie - to spieszymy z informacjami. Pyłek kwiatowy pewnie dlatego staje się tak popularny, że jest idealny, gdy jest się jest zmęczonym i ciężko się skoncentrować. Często nas to spotyka, prawda? A po pyłku powinniście poczuć przypływ nowych sił i energii.

A wiecie w ogóle co to jest pyłek kwiatowy? To po prostu pyłek zebrany przez pszczoły i tylko częściowo przez nie przetworzony. Pszczoły tworzą z pyłku małe kuleczki i umieszczają w ulu jako pokarm dla młodych pszczółek.

Pyłek zawiera aż 36 mikro i makro elementów. Na przykład masę dobrze przyswajalnego wapnia (idealne dla wegan i połamańców, co im się kończyny muszą zrosnąć). Poza tym żelazo, magnez, srebro, cynk, chrom i wiele innych. Ma też dużo witaminy C, witamin z grupy B. Do tego enzymy, które przyspieszają metabolizm. Pyłek świetnie hamuje też głód. Wzmacnia odporność organizmu. Polecany jest przy zapaleniu wątroby, chorobie wrzodowej żołądka. Także przy miażdżycy. Wskazany dla tych, którzy ciężko pracują. Wykazuje również jakże cenne działanie antybakteryjne.

Jak spożywać pyłek? Można go po prostu rozpuścić w ciepłym napoju (kawie, herbacie, ziołach). Profilaktycznie powinno się stosować jedną łyżeczkę pyłku dziennie.

To co? Gotowi na wzmocnienie z pyłkiem?

KTO SERWUJE?

Przedstawiam Wam Miody Kaliny. Nie byle jakie miody. Nie dość, że mają cudowne połączenia smakowe (miód i imbir dajmy na to! czyż to nie genialne?), to jeszcze polecone mi zostały przez prawdziwego znawcę w tym zakresie, czyli Michała Wileńskiego, który przez lata prowadził swoją, uwielbianą przez Was pasiekę, Miody Wileńskich. Można mu w pełni zaufać. O miodach wie wszystko. Miody Kaliny pochodzą z czystej ekologicznie Warmii. I na pewno można je zaliczyć do kategorii "prawdziwe miody. A tylko takie chcemy jeść, prawda?


Pyłek kwiatowy 150 g

Miody Kalina
14.39 15.99
- +

Spróbujcie naszych smaków

Pokaż więcej